İnsanların İcra Ettiği Mesleği Cehenneme Çevirme Konusunda Uzmanlaşarak Hayattan Bezdiren 15 Tip

1PAYLAŞIM

Bir de öğretmenler için 'Ne güzel üç ay tatil yapıyorsunuz' diyenler var!

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/ryanschocket2/j...

1. "Siparişleriniz konusunda, 'Biz daha önce sipariş vermiştik' cümlesini söylemekten vazgeçin...

Etin ve yumurtanın aynı anda pişmesini bekleyemezsiniz."

2. "Kadın hastalıkları ve doğum hemşiresi olarak, yapabileceğiniz en korkunç şeyin geçmiş veya güncel cinsel hayatınız konusunda tam olarak dürüst olmamanız diyebilirim.

Birden fazla partnerinizin olup olmadığını ya da korunmasız cinsel ilişkiye girip girmediğinizi bilmemiz gerekiyor. Ve tüm bunları, sizi yargılamak için değil en uygun tedaviyi görmeniz için yapıyoruz."

3. "Müşterilerin; sipariş vermeden önce 20 dakika sıra beklemelerine rağmen, sipariş sırası onlara geldiğinde ne istediklerine karar verememeleri..."

4. "Çalıştığım yerde, 15 cmlik sandvicin ne kadar uzun olduğunu sormalarından bıktım. 30 cm uzunluğunda (!) diyesim geliyor."

5. "Terapi seanslarına gelemeyecek hastalarımın iptal prosedürüne uymadan kafalarına göre davranmalarına sinirleniyorum...

İptal ettiklerini, sean başladığında ya da başlamadan hemen önce söylüyorlar ancak bunu en az 24 saat öncesinde bildirmeleri gerekiyor. Özel bir terapi merkezinde çalıştığım için bu tarz durumlarda maaşımdan kesiliyor ve artık, bunu yapan hastalarımın sayısını bile tutamıyorum."

6. "Yerel bir kahvecide çalışıyorum ve bilinen ünlü markaların tüm içecekleri menümüzde yer almayabiliyor. Böyle bir durumda, bu içeceklerin nasıl yapıldığını bilmemi beklemeleri çok saçma...

Bir de selfservis olan yerlerde, içeceği hazır olmadığı halde servis bölümündeki tüm içeceklere bakarak 'Benimki değil mi?' demenizi anlayamıyorum."

7. "Bazı hastalarım, diş muayenesine gelmeden önce dişlerini fırçalamıyor ve her defasında hangi çağda yaşadığımızı sorguluyorum."

8. "Kütüphanedeki çocuk kitapları bölümünden sorumluyum ve boşuna, kütüphanedeki bölümlerde bulunan sepetlerin üstüne 'Kitaplarınızı buraya bırakın' yazmıyoruz...

Lütfen, çocuğunuza verdiğiniz kitapları rastgele bir rafa koymasını söylemeyi bırakın. Bu şekilde kaç kitabı bulamadığımızı tahmin edemezsiniz."

9. "Evcil hayvan sahiplerinin, küçük köpeklerine tasma takmadan ya da hayvanlarını taşıdıkları kafesin içine koymadan getirmelerini kabul edemiyorum."

10. "Bankaya gelen kişilerden kimlik istediğimde gösterdikleri tepkiye çok şaşırıyorum. 10 yıldır bu işi yapıyorum ve hala onlardan kimlik istediğimde bağıranlar oluyor."

11. "Marketlerde, almayacağınız ürünleri rastgele farklı reyonlara bırakmayın. Fikrinizi değişmeniz oldukça normal ancak gün sonuna kadar bu şekilde bozulan birçok ürün buluyoruz...

Bunu yapmak yerine, almayacağınız ürünleri görevlilere verebilirsiniz."

12. "Ailelerine, hasta olan çocuklarının 24 saat boyunca belirti göstermedikleri takdirde getirmemelerini söylememe rağmen bakıcılığını yaptığım çocuklarını getirmeleri..."

13. "Müzeye gelen ziyaretçilerin, müze görevlisinden daha fazla şey bildiğini düşünerek her cümleye atlaması en kötüsü olabilir...

Hatta bir defasında, anladığım her şeyi telefondan kontrol eden bir ziyaretçi bile vardı."

14. "Uçakların inişi konusunda şikayet eden yolcuları anlayamıyorum. Bir de 'Bu ilk inişin miydi?' gibi cümleler kuruyorlar..."

15. "Saatlerce, kişisel çalışanıymışım gibi yardım ettiğim müşterilerin, 'Keşke sana bahşiş bırakabilseydim' ya da 'Maaşına zam yapmalılar' tarzı kurduğu cümleler komik değil!

İlginizi çekebilecek diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz 👇

Günlük Hayatta Karşılaştığımız Meslekler Hakkında Sallamadan Önce Bilmemiz Gereken 15 Gerçek - onedio.com
Günlük Hayatta Karşılaştığımız Meslekler Hakkında Sallamadan Önce Bilmemiz Gereken 15 Gerçek - onedio.com
İş Görüşmelerinde Başlarına Gelen Garip Olaylarla Bahtsız Bedeviliğin Kitabını Yazmış 20 Takipçimiz - onedio.com
İş Görüşmelerinde Başlarına Gelen Garip Olaylarla Bahtsız Bedeviliğin Kitabını Yazmış 20 Takipçimiz - onedio.com
İşinden İstifa Edip Pazarda Kıyafet Satmaya Başlayan 24 Yaşındaki Genç Kadının Anlattıkları Herkese İlham Verecek! - onedio.com
İşinden İstifa Edip Pazarda Kıyafet Satmaya Başlayan 24 Yaşındaki Genç Kadının Anlattıkları Herkese İlham Verecek! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
galatacimbm1905

#1 Tepki neye gösterilmiş anlamadım ?

natsemender

#3 ve #4 salak bu arada. #3 için: O arkadaki menü, hele çok ürün varsa, uzaktan görünmüyor. Sıradaki herkese menü dağıtın o zaman. #4 için: Elimizde cetvelle mi geziyoruz da 15 cm.i anında kafamızda canlandırabilelim?

johnfrusciante

Markette aldıklarını baska reyona bırakan cidden çok saygısız o çalışan sürekli ordan onu alıyor , aldığın ürünü yerine koymak zor değil. Ya da LC Waikiki gibi yerde her ürünü inceleyip atmak dağınık bir şekilde. Evleneceğiz kişi bunları sergiliyorsa evlenmeyin . Ya da garsona köle muamelesi yapan .

Görüş Bildir