Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndaki Hangi Binaya Aitsin?

-

Hepimizin hayalidir Hogwarts'ta okumak. Kendi kendimize hep düşünürüz acaba hangi binada olurdum diye. İşte sana bir şans! Onedio Seçmen Şapkası senin hangi binada olacağını bu testin sonucunda söylüyor!

1. Bir büyü seçerek başla!

Alohomora (Kilit açma büyüsü)
Expecto Patronum (Ruh emicilere karşı kalkan oluşturur)
Obliviate (Hafıza silme büyüsü)
Avada Kedavra (Kişiyi doğrudan öldüren tek lanet)

2. Evcil hayvanını seç!

Kurbağa
Yılan
Baykuş
Kedi

3. Hogwarts'ta okusan en sevdiğin ders hangisi olurdu?

Biçim Değiştirme
İksir
Uçuş Dersleri
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma

4. Karşına bir Böcürt (en çok korktuğun şeye dönüşen yaratıklar) çıksa neye dönüşürdü?

Örümceğe
Bir Muggle'a
Karanlığa
Ruh Emicilere

5. Diyelim ki bir arkadaşının sınavda senden kopya çektiğini gördün, ne yapardın?

Görmezden gelirdim
Kağıdımı daha da açardım
Ben de ondan kopya çekerdim
Onu şikayet ederdim

6. Hogwarts'ta okusan en çok kimden nefret ederdin?

Severus Snape
Argus Filch
Minerva Mcgonagall
Dolores Umbridge

7. Büyülü bir yaratık seç!

At Adamlar
Hippogriffler
Ruh Emiciler
Ev Cinleri

8. Peki ya, dört büyüklerden hangisi?

Trabzonspor
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray

9. Quidditch oynasan hangi pozisyonda olurdun?

Vurucu
Tutucu
Arayıcı
Kovalayıcı

10. Haftanın en sevdiğin günleri hangileri?

Pazar
Cuma, Cumartesi
Pazartesi, Salı
Çarşamba, Perşembe

Ravenclaw!!!

Ravenclaw kısmetin belki, Oradakilerin hiç çıkmaz sesi, Mantıktır onlarca önemli olan, Öyle kurtulurlar tüm sorunlardan. – Seçmen Şapka

Sen çok akıllı, bilge ve erdemli birisin! Arkadaşların arasında hep fikirlerine başvurulan ve saygı duyulan kişisin. Çünkü sen çok iyi gözlem yapıyorsun ve kıvrak zekânla her şeyin altından kalkabiliyorsun. Sıkıcı değilsin de ayrıca, sıkılmazsın da hiç bir şeyden. Çünkü sıkılmak sıkıcı insanlar içindir ;)

Hufflepuff!!!

Belki de düşersin Hufflepuff’a, Haksızlığı hemen kaldırıp rafa, Adalet uğruna savaş verirsin, Her yere mutluluk götürmek için. – Seçmen Şapka

Sen çok sadık, adaletli, dürüst ve nazik birisin. Arkadaşlarına ve ailene çok düşkünsün. Onlar senin için her şeyden önemlidir. Yardımseversin de, kendinden önce başkalarını düşünürsün. Çok çalışkan olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz.

Gryffindor!!!

Seni Gryffindor'a yollarım belki, Zamanla olursun aslanın teki, Yiğittir Gryffindor'da kalan çocuklar, Hepsinin yüreği, nah, mangal kadar. - Seçmen Şapka

Sen bir kere çok cesursun! Hiçbir şeyden korkmazsın. Adeta bir kahramansın. Aslan gibisin aslan! Asla pes etmezsin. İnandığın şeylere müthiş bir tutkuyla bağlısın. İyi şeyler de hep seni bulur çünkü bunlar için savaşmaktan korkmazsın. Adaletlisin de, bir yerde bir haksızlık gördün mü ayağa kalkan, tepkisini gösteren ilk kişi sensindir. Sende öyle müthiş bir enerji var ki, doğuştan lidersin resmen!

S-s-slytherin!!!

Düşersin belki de Slytherin’e sen, Bir başkadır sanki oraya giden, Amaçları için neler yapmazlar Açıklasam bitmez sabaha kadar. – Seçmen Şapka

Sen zeki, hırslı ve azimlisin. Risk almaktan asla korkmazsın.  Şeytani bir yanın da var ama bu şeytanlık hakkıyla yerine getiriyorsun; hem herkes iyi olacak diye bir kaide mi var alla'sen. Ayrıca etrafına korku salıyorsun. Asilsin, yani tam bir safkansın! Türünün tek örneğisin sen! Yani bir nevi büyücülerin Almanları gibisin. Daha iyisi yaratılana kadar en iyisi sensin kısaca! Çekemeyen anten taksın ve Tanrı Slytherin’i korusun! Amen.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
edanury.

S-s-slytherin!!! Düşersin belki de Slytherin’e sen, Bir başkadır sanki oraya giden, Amaçları için neler yapmazlar Açıklasam bitmez sabaha kadar. – Seçmen Şapka Sen zeki, hırslı ve azimlisin. Risk almaktan asla korkmazsın. Şeytani bir yanın da var ama bu şeytanlık hakkıyla yerine getiriyorsun; hem herkes iyi olacak diye bir kaide mi var alla'sen. Ayrıca etrafına korku salıyorsun. Asilsin, yani tam bir safkansın! Türünün tek örneğisin sen! Yani bir nevi büyücülerin Almanları gibisin. Daha iyisi yaratılana kadar en iyisi sensin kısaca! Çekemeyen anten taksın ve Tanrı Slytherin’i korusun! Amen.

buse-ulusoy3

Gryffindor!!! Seni Gryffindor'a yollarım belki, Zamanla olursun aslanın teki, Yiğittir Gryffindor'da kalan çocuklar, Hepsinin yüreği, nah, mangal kadar. - Seçmen Şapka Sen bir kere çok cesursun! Hiçbir şeyden korkmazsın. Adeta bir kahramansın. Aslan gibisin aslan! Asla pes etmezsin. İnandığın şeylere müthiş bir tutkuyla bağlısın. İyi şeyler de hep seni bulur çünkü bunlar için savaşmaktan korkmazsın. Adaletlisin de, bir yerde bir haksızlık gördün mü ayağa kalkan, tepkisini gösteren ilk kişi sensindir. Sende öyle müthiş bir enerji var ki, doğuştan lidersin resmen!

eyup-kaymaz

banada çıktı. zaten bu çıkacağı belliydi. aslında ben Ravenclaw'ım ama gryyindor'a atandım.

hermionie-fan

Ravenclaw kısmetin belki, Oradakilerin hiç çıkmaz sesi, Mantıktır onlarca önemli olan, Öyle kurtulurlar tüm sorunlardan. – Seçmen Şapka Sen çok akıllı, bilge ve erdemli birisin! Arkadaşların arasında hep fikirlerine başvurulan ve saygı duyulan kişisin. Çünkü sen çok iyi gözlem yapıyorsun ve kıvrak zekânla her şeyin altından kalkabiliyorsun. Sıkıcı değilsin de ayrıca, sıkılmazsın da hiç bir şeyden. Çünkü sıkılmak sıkıcı insanlar içindir ;)

halil-oden

Seni Gryffindor'a yollarım belki, Zamanla olursun aslanın teki, Yiğittir Gryffindor'da kalan çocuklar, Hepsinin yüreği, nah, mangal kadar. - Seçmen Şapka Sen bir kere çok cesursun! Hiçbir şeyden korkmazsın. Adeta bir kahramansın. Aslan gibisin aslan! Asla pes etmezsin. İnandığın şeylere müthiş bir tutkuyla bağlısın. İyi şeyler de hep seni bulur çünkü bunlar için savaşmaktan korkmazsın. Adaletlisin de, bir yerde bir haksızlık gördün mü ayağa kalkan, tepkisini gösteren ilk kişi sensindir. Sende öyle müthiş bir enerji var ki, doğuştan lidersin resmen!

psikopatmelekvd

slytherinliyim ve burdada slytherin çıkdı çok seviyorum

Görüş Bildir