Görüş Bildir
Haberler
'Hiç Alakam Yok' Demişti: Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a Fotoğraflı SADAT Cevabı

'Hiç Alakam Yok' Demişti: Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a Fotoğraflı SADAT Cevabı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'SADAT ile hiç alakam yok' sözlerine, sosyal medyadan yanıt verdi. Erdoğan'ın toplantı masasındaki bir fotoğrafını paylaşan CHP lideri, 'Tanıştırayım, devlet sırlarının konuşulduğu toplantıda solundaki 6. kişi SADAT'ın kurucusu. Silah tüccarı' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, SADAT'la ilgili iddialarına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'fotoğraflı' yanıt geldi.

'SADAT’ın yöneticileriyle yakından uzaktan hiçbir alakam yok'

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın bu ifadelerine sosyal medyadan yanıt verdi.

Erdoğan'ın, SADAT'ın kurucusu ile birlikte toplantıda olduğu bir fotoğrafını paylaşan Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

'Erdoğan 'SADAT ile alakam yok' demişsin. Tanıştırayım, devlet sırlarının konuşulduğu toplantıda solundaki 6. kişi SADAT'ın kurucusu. Silah tüccarı. Başkenti İstanbul, dili Arapça olan yeni bir devlet kurmak istiyor. Bu başdanışmanından dinlediklerini bize de anlat, aydınlanalım.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
73
38
14
7
2
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

Olm siz reisin kendiyle çeliştiğini nasıl söylersiniz siz kimsiniz. (Reis kpssye giricem bu arada bunu okuyosan selamlar)

1.Harald

şakası bile kötü bence. bunlar sayesinde boğazıma lokma girecekse girmesin daha iyi.

dasdasd

ne kandırsam o kar vizyonu ve ona alet olan seçmenler

Equal

Bu fotoğraf montajdır. Değilse kandırılmıştır. O da değilse bayrak inmeyecek, ezan dinmeyecektir. En kötü başörtülü bacılarımıza yapılan saldırılarla ilgili ... Devamını Gör