Güzel İnsanlar Hala Varlar! Birinci Sınıf Koltuğunu Yaşlı Bir Teyzeye Veren Genç Herkesin Kalbini Çaldı

408PAYLAŞIM

İyi kalpli İngiliz adam, yaşlı bir kadın için bir sürpriz yapıp birinci sınıf koltuğunu ona verdi.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/viral/passenger...

Jack, bu ayın başlarında New York havaalanında Violet ile tanıştı ve bu ikili tanıştıkları anda kaynaşarak, yaş farkının nesiller arasında arkadaşlık kurulması için bir sınır olmadığını göstermiş oldu.

New Yorklu emekli bir hemşire olan 88 yaşındaki Violet, kızını ziyaret etmek için İngiltere'ye gidiyordu. Jack de, New York'ta ailesiyle yaptığı tatil sonrası Londra'ya geri dönüyordu. Ve bu ikilinin kurduğu bağ, dünyanın birçok yerindeki insanı duygulandırdı.

Violet ekonomi sınıfından bilet almıştı, Jack ise aynı uçakta birinci sınıfta uçuyordu. Ancak uçağa binince  Jack, Violet'la yer değiştirdi ve seksenlik kadının Atlantik üzerinden lüks içinde geçmesini sağlamış oldu.

Yolculuğun ardından, Virgin Atlantic'te kabin memuru olan Leah May, bu güzel hikayeyi ve fotoğrafları Facebook üzerinde paylaştı.

"Bugüne kadar çalıştığım yüzlerce uçuş arasında birçok futbolcuyla, süpermodelle ve bazı Hollywood yıldızları ile ilgilenme keyfini elde ettim. Ancak size şimdi en sevdiğim iki yolcumu anlatmak istiyorum! Jack ve Violet. (Keşke ismi Vera veya Rose olsaydı.🤣) Jack ve ailesi, New York'tan evlerine gidebilmek için birinci sınıftan koltuk satın almıştı ancak Jack uçağa binince gidip ekonomi sınıfındaki Violet'ı buldu ve koltuklarını değiştirdiler. 

Ardından, Jack direkt ekonomi tuvaletlerinin yanındaki sıradaki bir koltuğa oturdu ve uçuşun geri kalanında hiç göz gezdirmedi ya da bir şey istemedi.Velvele yapmadı, dikkat çekmedi ve bunu gerçekten içinden geldiği için yaptı, kimse ondan böyle bir şey istememişti.

Violet 88 yaşında ve hem İngiltere'de hem de Amerika'da hemşirelik yapmış. Hayallerinden biri de her zaman uçağın ön taraflarında oturmakmış. Yemekten sonra üstünü örttüğümde yüzünü görmeliydiniz. Kızının ona inanmayacağını düşündüğü için bir fotoğraf çekilmek istedi ancak bir telefonu ya da e-mail'i yoktu. Bu fotoğraflar yarın postalanacak."

Leah'nın gönderisi internette hızla yayıldı ve genç yaşlı herkes Violet'ın gülüşüne bayıldı.

Bir kişi şunları söyledi: "Genelde hep kötü şeyleri duyuyoruz ama yine de dünyada iyi insanlar var. Bu genç adam, bu kadın için harika bir şey yapmış."

Başka birisi de şunları söyledi: "Bu inanılmaz tatlı bir şey. Umarım Jack'in hayatı harika geçer, bunu kesinlikle hak ediyor."

Sizce de baştan sona müthiş bir hikaye değil mi? 😍

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir