Günümüzdeki Küresel Salgını Aylar Öncesinden Bilen Astrolog Dinçer Güner, Önümüzdeki Günlerle İlgili Tahminlerde Bulundu!

1.3bPAYLAŞIM

Bakalım bizi neler bekliyor?

Astroloji ile ilgilenin ya da ilgilenmeyin ama Astrolog Dinçer Güner'in adını, özellikle son dönemlerde mutlaka duymuşsunuzdur.

Çünkü kendisi koronavirüs salgını patlak vermeden çok önce, bugün yaşayacaklarımızı bir bir sıralamıştı. Tabii salgının ardından da bu nokta atışı tahminleriyle epeyce ilgi çekmişti kendisi.

Dinçer, 2019 yılında Fatih Altaylı'nın programında, "2020'de yeni bir dünya düzenine geçeceğimizden, Çin'den ve hatta hatta pandemiden" bile söz etmişti.

Merak edenler buradan bakabilir:

Astrolog Dinçer Güner'in 2019 Yılında Fatih Altaylı'ya Yaptığı Tahminler Resmen Bugünleri Anlatıyor - onedio.com
Astrolog Dinçer Güner'in 2019 Yılında Fatih Altaylı'ya Yaptığı Tahminler Resmen Bugünleri Anlatıyor - onedio.com

Küresel ölçekli bir salgını önceden bilen Astrolog, Fatih Altaylı'nın Teke Tek programında, sene sonuna ve gelecek yıla dair tahminlerde bulundu.

Programda dünyanın Kova çağına girdiğini belirten Güner, insan hakları yönünde büyük gelişmelerin olacağını ve sosyalizme geçişin başlayacağını söyledi.

Güner, "Adı belki sosyalizm olmayacak ancak sosyalizme benzeyecek bir dünya düzenine geçişle ilgili adımlar atılacak. Bütün dünya belki ortak bir para birimine dönüşecek. Dünyada sürdürülebilir bir yaşam olması için dünyadaki bütün kaynakları nasıl ortak bir şekilde kullanabilirizin kararları alınacak. Tek devlet, tek dünya düzeninin adımları bu sene sonu atılacak."

"Dünya üzerinde ayaklanmalar da görülebilir. Baskıcı rejimlerin getirdiği kurallara yeter artık diyen insanların liderlere karşı çıkması şeklinde olacak. Bu liderler de buna karşı koyamadıkları için koltuklarını bırakmak zorunda kalacaklar ya da bir düzen değişimi olacak. Dünyanın gidişatına yön veren liderler ya sağlık problemleri yaşayacak ya da suikaste uğrayacak."

Kendisinin geleceğe dair tahminleri bu şekilde, bakalım ilerde neler olacak...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ffyakuza

Madem biliyor o zaman uzaylı ve zombi istilası ne zaman olacak? onu da söylesin de rahatlayalım.

queen_of_the_7_kingdoms

Amerika ayaklandı işte,de bunları nerden biliyo?Kesin cinlerle iletişimde yada bu olayları düzenleyenlerle..

beyzatheninja

cinler geleceği bilmezler.

queen_of_the_7_kingdoms

Meleklerin katına çıkıp konuşulanları duydukları oluyormuş

ahra-alya-gul

Ne diyon ya sen? Geleceği Tanrı'dan başka kimse bilemez.

Gizli Kullanıcı

Güzel şeyler söylemiş bu sefer inşallah olur. Bütün diktatörler ya gider ya da ölür. İnşallah!

burak-erol6

bunları söyleyen sakalı uzun bir adam olsaydı burada cahil çomar götünden sıkıp 1-2 tane tutturmuş diye paylaşırdınız şimdi

mahirrihamahirriha

Tek Dünya Tek Devlet, Cihan Hakimiyeti Kızıl Elma. Allahım ne diyorum ben =) Ne tek devleti be kardeşim. Gerçi olur mu olur bunca olaydan sonra.

Görüş Bildir