Astrolog Dinçer Güner'in 2019 Yılında Fatih Altaylı'ya Yaptığı Tahminler Resmen Bugünleri Anlatıyor

24bPAYLAŞIM

Dinçer Güner bu kadar nokta atışı tahmini aylar öncesinden yapmış meğer! 😲

Dinçer Güner astrolojiyle ilgilenenlerin yakından tanıdığı ünlü bir astrolog. Özellikle sosyal medya üzerinden paylaştığı yorumları oldukça ilgi görüyor.

Dinçer Güner'in yılbaşında katıldığı Teke Tek programında Fatih Altaylı'ya söylediği şeyler ise bugün dünyada yaşanan Koronavirüs salgınını işaret ediyor olarak yorumlandı. O sözlerden bazıları şöyle:

"2020 yeni bir dünya düzenine geçiş yılı. Bunun için de dibin dibini bir görmek gerekiyor. Bu süreç her zaman sıkıntılı. Eskinin yıkıldığı, çok zor bir yıl olacak 2020. Plüton, Satrün, Jüpiter bir yeni ay etkisi yaratacak. Bu yeni bir çağın yeni bir düzenin başlangıcı demek."

"Plüton yıkım demek. Artık geriye asla dönüş yok. Düzen ve sistem yok olur Plüton'un olduğu yerde. Oğlak burcu işin içinde. Oğlak ekonomiyle, finansla, parayla, devlet yöneticileriyle ilgilidir. 2020’de birçok liderin iktidarını kaybettiği bir yıl olacak.
Mart ayında Satürn’ün Kova Burcu’na geçişiyle toplumsal ayaklanmaların başlayacağı bir yıl 2020.

Bir uyanış yaşanacak. Kova halkın uyanışı demektir. Dünya üzerinde halkın otoriteye isyanını göreceğiz. Bunun fragmanını Mart ile Temmuz arasında göreceğiz ilk olarak."

"Çin 2020’de çok büyük bir güç olma yolunda tarih sahnesine çıkacak. Rusya da var bu şekilde ama özellikle Çin’in teknolojik önderlik yapacağı bir sürece giriliyor. ABD ise 2020’de ekonomik anlamda çok büyük bir darboğaza girecek. Toprak kaybedecek."

"Mart ayı bu açıdan çok önemli. Ama Satürn-Plüton kavuşumunun Mars tarafından tetikleneceği üç tarih Mart, Ağustos ve Aralık ayları hem Amerika için hem de doğal afetler konusunda dünya için çok önemli. Bu üç ay 2020’ye damga vuracak.
2020’de bir de Mars Koç burcunda 6 ay seyahat edecek. 28 Haziran'dan sonra dünya için 6 aylık çok zorlu bir süreç başlayacak.

Yeni dünya düzenine geçiş için Mart'ta bir etki göreceğiz ama asıl süreç 28 Haziran’dan sonra başlayacak. Ülkelerin birbirlerine atarlı olması, ambargo uygulaması görülebilir.

2020 dünyayı çok yoracak. Manşetler, son dakika olayları sürekli değişecek."

"5 gezegenin Oğlak burcunda seyahat ettiği bir yıl 2020. Oğlak’ın olduğu yerde eğlence yoktur. 2020’de eğlence yerleri kapanacak. Bu sene duygu falan yok, kimse romantik beklentiler içerisinde olmasın."

Dinçer Güner'in 31 Aralık 2019'da yaptığı bu yorumlar bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Dinçer Güner'in Teke Tek programında yaptığı yorumlardan bir kısmı işte burada.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-can28

iddaa kuponu yapsın bana evi satar basarım

queen_of_the_7_kingdoms

Ya her zaman söylüyolar,busefer tutmuş,yada bu işi yapanlarla işbirligi içinde.Mars savaşı, ve koçu temsil eder,mitolojide ise Aresi,Mars ve Plüto akrebi,Hadesi,Satürn oglagı,Merkür aklı;ikizler ve teraziyi,Jüpiter yayı ve Zeusu temsil eder.

evilclown

Arkadaşlar kanmayın keriz silkeliyorlar! Söyledikleri çoğu şey hep öngörülebilir şeyler. Spesifik bir şey dememişki, hep genellemeyle konuşmuş. Bu şeye benziyor "deprem olacak" diyip herhangi bir yerde olunca da "ben demiştim" demeye benziyor. Analiz yeteneğinizi geliştirin burçlarla ilgini bir kaç süslü laf söyleyin sonra sallayın gitsin gelecek hakkında 100 tane genel olay belli belirsiz, 2-3 tanesi tutunca tamam, tebrikler artık sizde medyumsunuz.

evilclown

Çin süper güç olacak demiş, yazarken bile gülüyorum :D - Bunu bırak geçen seneyi 10-15 yıl önce bile öngörmek mümkündü. "Rusya da var" demiş, zaten belli olan bir şeyi tekrar söylemiş :D Amerika'nın ekonomik sıkıntı yaşaması olayı yıllardır ekonomistler söylüyor zaten açın youtube'ta bi ton video var 5 sene 6 sene öncesine ait (belki daha eski) Amerika toprak kaybetmez onu bir geçiniz, en fazla çöktüğü ülkelerden geri çekilir o kadar.

evilclown

Eğlence yerleri kapanacak demesi ise gidişattan bir çıkarım yapmış sanırım. Haa bakın "camiler kapanacak hemde dindar parti döneminde" deseydi, işte o zaman helal olsun derdim işte.

patates-sogan-lobisi

Aslında biraz meraktan (hemen herşeyi araştırma merakım var) bakmıştım. Bende çok dalga geçiyordum yıldızlara bakıp tahmin yürütüyorlar diye ama işin aslı o değilmiş. Yıldızlar ve gezegenler belli zaman dilimlerinde belli noktalarda oluyorlar. O zamanlara denk gelen tarihi olaylardan yola çıkıyorlarmış. Tabi işin ana noktasına ilk bulguları nerelerden bulduklarını bilmiyorum. Sanırım usta - çırak ilişkisi ile sadece şu şöyle ise bu böyle oluyor diye öğreniyorlar. Ama bana bir nevi sismografların deprem tahmini gibi geldi. Gözlem alanları daha belirgin orası kesin.

jord

bu gibi durumlarda mutlaka ama mutlaka "birileri onceden demisti" durumu yasanir, her zaman icin, onemli olan bu adamlarin her zaman icin herseyi soyleyip soyleyememesi. bence mumkun degildir ama yine de bilemem tabi.

Görüş Bildir