Görüş Bildir
Haberler
Google Fotoğraflar Sınırsız Depolama Alanıyla Geliyor

Google Fotoğraflar Sınırsız Depolama Alanıyla Geliyor

ATKN
29.05.2015 - 11:23
İçeriğin Devamı Aşağıda

Google, Fotoğraflar uygulamasını iOSAndroid ve web platformu için kullanıma sundu. Dün gerçekleşen I/O 2015 etkinliğinde duyurulan uygulama, tüm fotoğrafları ve videoları önemli olan yerlere ve nesnelere göre arama yapmaya ve buna göre düzenlenmiş halde barındırmaya olanak sağlıyor.

Yüksek kaliteli (16 megapiksele kadar) fotoğraflar ve 1080p çözünürlüklü videolar için bulutta ücretsiz olarak sınırsız depolama ve orijinal boyutlu fotoğraflar için 15 GB depolama alanı sunan uygulamada fotoğraflara filtreler uygulanabiliyor. Işık ve renk ayarlarının da yapılabileceği uygulamada albümler oluşturmak da mümkün. Kişileri, yerleri, eşyaları ve türleri tanımlayabilme özelliğine de sahip olan Google Fotoğraflar’da örneğin bir kullanıcı New York kelimesini arattığında New York’ta çekilmiş fotoğrafları veya bir eşya kelimesi arattığında ilgili fotoğraflar gösteriliyor.

Asistan özelliği ise fotoğraflardan oluşturulmuş yeni filmler, kolajlar ve daha pek çok yapım önerisinde bulunuyor. Fotoğrafları organize etmek ve cihaz depolama alanında yer açmaya da yardımcı olan Asistan özelliğinde beğenilen öneriler saklanabiliyor. Fotoğraf paylaşımını da kolaylaştıran Google Fotoğraflar’ı aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden iOS veya Android cihazınıza indirebilirsiniz. Google Fotoğraflar’ı buraya tıklayarak web platformunda kullanabilirsiniz.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
fatihizm

Mükemmel haber. Cloud candır can..