Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Geçtiğimiz Haftanın Mutlaka İzlemeniz Gereken 10 Videosu

 > 
164PAYLAŞIM

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenilen, tartışılan ve dikkat çeken videoları karşınızda. İyi seyirler...  Daha fazla eğlenceli video için Videolar butonunu ve her videonun üzerine gelince solunda açılan paylaş kısmını kullanabilirsiniz!

1. Şirinlik Patlaması: Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar

Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz.

2. Tüylerinizi Ürpertecek 1 Dakikalık Ödüllü Kısa Film | Tuck Me In

İzleyicilerin tüylerini ürperten ve yılın en iyi 1 dakikalık kısa filmi ödülünü alan kısa film 'Tuck me in'. Bir anlığına olsa da tüyleriniz ürperecek!

3. Iron Maiden "The Trooper" Şarkısı Çello ile Ancak Bu Kadar Süper Çalınabilirdi

Rock star olma hayali kuran iki çellolu genç sahneye çıkıp Iron Maiden'ın The Trooper şarkısını döktürüyor, hem de solosuna kadar!

4. İnsanlığımızı Unutmadığımızın 4 Dakikalık Kanıtı

Farklı ülkelerde yardıma muhtaç hayvanları insan üstü bir gayretle nasıl kurtarıldığını anlatan video

5. Eğitim Sistemine İlginç Bir Eleştiri: İnsanın Maymuna Karşı Savaşı

1 Eylül’de başlayan okul sezonu için özel bir yayın dizisi hazırlığı yapan Belçikalı radyo kanalı Radio 1; kalemler, çantalar ve diğer okul gereçleri için başlatılan reklam bombardımanına inat, ülkenin eğitim sistemini sorgulayan bir kampanya başlattı.

Kampanyanın reklam filmi için hazırlanan düzenekte katılımcılardan dar, uzun ve şeffaf bir boru içerisine yerleştirilen bir yer fıstığını çıkarmaları isteniyor. Masayı ya da boruyu hareket ettirme şansı olmayan katılımcılar tam başarısızlıklarını kabul edip çekilmeyi düşündüklerinde ise kendilerine bir maymunun aynı düzenekle nasıl başa çıktığını gösteren bir video izlettiriliyor. Şaşkına dönen kullanıcılar hemen arkalarındaki küçük masada yer alan şişeyi fark ettiklerinde ise suyun kaldırma gücü gibi temel bir bilginin neden o ana kadar akıllarına gelmediği düşüncesi ile baş başa kalıyor.

6. Bu Uygulama ile Matematik Sınavları Artık Daha Kolay

Bu akıllı uygulama sizin için tüm matematik sorunlarına cevap verir. Matematikten nefret öğrenciler için mükemmel bir buluş!

7. Irkçılık ve Önyargı Konulu Kısa Film | Jafar

Kısa filmler çekmiş olan Yunan kadın yönetmen Nancy Spetsioti'nin 2011 yapımı Jafar adlı kısa filmi. Filmde hastanede olan iki farklı kültürden insanları görüyoruz. Kızlarını hastaneye getirmiş olan Yunan aile, dış görünüşünü tehdit olarak algıladıkları adama ön yargı ile yaklaşıp, onu bir nevi ötekileştiriyorlar. Farklı kanı taşımak, farklı görünüşe sahip olmak, farklı kültürden gelmek... İşte bunlar, özellikle son yıllarda bir insanın ondan korkulmasını, onun toplum dışına itilmesini gerektiren özellikler olarak görülüyor. Bu film de bu durumu özetleyen, belki basit ama özünde önemli bir şeyi anlatmaya çalışan bir kısa film.

8. Sarhoşların Aslında Gerçek Hayatın Zombileri Olması | The Walking Drunk

Tv'nin en popüler dizilerinden birisi olan 'The Walking Dead'in alkolü fazla kaçıranlar için özel olarak hazırlanmış hali The Walking Drunk.

Not: Alkolü fazla kaçırdığınızda etrafınızda kamera olmadığından emin olun

9. Lamela'dan Yılın Golü

10. Bugatti ile Seks Teklifi Yapmak

Yabancı YouTube'lar ilginç sosyal deneylerine devam ediyor. İşte bir Bugatti'niz varsa partner bulmanın kolaylığı.( Türkçe Altyazılı)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir