Görüş Bildir

Yargı Haberleri

Yargı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Yargı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Mustafa Sarıgül'ün Avukatlarından 'Seks Kasedi' İddialarıyla İlgili Açıklama!
CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül'ün avukatları, sosyal medyada dolaşıma sokulan 'seks kasedi' iddialarına ilişkin basın açıklaması yaptı. Açıklamada, 'Görüntülerin müvekkilimiz Mustafa Sarıgül’e ait olmadığı, görüntüleri tetkik eden ulusal kriminal büro tarafından teyit edilerek rapor altına alınmış olup bu sabah itibarıyla gerekli adli makamlara sunulmuştur' denildi.Görüntülere yayın yasağı da geldi. 
'Seks Kasedi' İddiaları Sonrası Mustafa Sarıgül'ün Oğlundan Duygusal Paylaşım!
'Seks Kasedi' iddiaları sonrası Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül de Twitter hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.Emir Sarıgül, 'Dedem, merhum Abdurrahman Köksaloğlu Cumhuriyet tarihinin tek şehit milletvekili oldu. Dedem’in bu acı vefatı, merhume Annem’de ciddi travmalar oluşturdu ve ben 3 yaşımda iken benden ayrıldı... Bu süreçte çok şeyler gördük, sanmıştık. Ama bugün yapılan şerefsizliği akılımıza dahi getirmemiştik' dedi. 
'Seks Kasedi' İddiaları: Mustafa Sarıgül'e 'Siyasi Rakipleriniz mi Yaptırdı?' Sorusu!
CHP Erzincan Milletveki Mustafa Sarıgül, hakkında ortaya atılan seks kasedi iddialarıyla ilgili özel açıklamalarda bulundu. Sarıgül, 'Siyasi rakipleriniz mi yaptırdı, neden hedef alındınız?' sorusuna, 'Benim şu anda rakiplik bir durumum yok. Ben hiçbir zaman salon siyasetçisi, koltuk siyasetçisi olmadım. Heralde bu tavrımdan birileri rahatsız oldu.' şeklinde yanıt verdi. Kaynak: ODA TV