Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En Ünlü 16 Fotoğrafı ve Fotoğrafçıları Aynı Karede

-

Steve Mcurry

Yukarıda ki Fotoğrafta herkesin bildiği ‘Afgan Kız’ portresi ve onun fotoğraflayan Steve Mcurry yer alıyor fotopraf Steve McCurry tarafından Pakistanın Peşaver kentinde 1984 yılında çekilmiş.

_Kaynak : http://yaz.ma/7hd6t_

Brent Stirto

Brent Stirto Kongo Cumhuriyetinde bulunan Afrika Milli parkında yasa dışı avcılığı fotoğraflamış. Sayıları dünya üzerinde sadece 60 tane kalan bu hayvanın bir gurup tarafından öldürülmesi.

Brian Smith

Brian Smith: Zaman Fotoğrafın Büyüsüdür

Carl Fischer

Carl Fischer, Muhammed Ali 1967 yılında Esquire dergisi için Aziz Sebastian kılığında

Lyle Owerko

Lyle Owerko:”Hiç kimse böyle  güzel, sıcak bir günün insanlığın kalbine en acı ve kafa karıştırıcı olaylardan birine zemin hazırladığını bilmiyordu. Bu resim binlerce insanın hikayesini bir arada barındırır ve böyle bir fotoğraf büyük bir olayın küçük bir parçasıdır.

David Doubilet

Barbara Bordnick

Douglas Kirkland Marilyn

Elliot Erwitt New York Central Park 1974

Harry Benson Beatles

Herman Leonard

Jeff Widener 1989 Tienanmen Meydanı

Jim Marshall

Mark Seliger

Mark Seliger Kurt Cobainin bu güne kadar ki en net ve en duygu dolu bakışlara sahip olduğu fotoğraf. Bu fotoğraftan 2 ay sonra öldü.

Mary Ellen Mark

Mary Ellen Mark: Hindistan hayatımda inanılmaz bir deneyim oldu her yerinde sirkler ve eğlenceler düzenlenen bu yer beni kendisine aşık etti. Malesef bu fotoğraftan bir kaç ay sonra  Shyama adındaki fil zehirlenerek öldü.

Neil Leifer

Neil Leifer’in fotoğrafı Ali vs Liston müsabakasından bir kare  25 Mayıs 1965 tarihinde çekildi.

Kaynak: http://yaz.ma/7hd6t

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
g.f.

emeğiniz için teşekkürler

Başlıklar

Hindistan
Görüş Bildir