Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Doğum Gününde Hediye Edebileceğiniz 10 Süper Sertifika

-
Abone ol

Arkadaşınızın, eşinizin, sevgilinizin ya da herhangi bir
sevdiğinizin her doğum gününde hediye sıkıntısı yaşıyor ve bu sefer daha farklı
bir hediye vermek istiyorsanız dikkatinizi hemen buraya vermenizde fayda var.
10 süper sertifika, herkese uygun doğum günü hediyesi alternatiflerini oluşturuyor.
Esprili, ilginç ve romantik sertifikalar üzerine hem fotoğraf bastırın hem de
mesajınızı yazdırın.

Anneye Mektup Sertifikası

Annenize olan duygularınızı kelimelere dökmek onun için en
özel ve anlamı doğum günü hediyesi olacaktır. Tabi bunu biraz da süslemek
gerek. Anneye Mektup Sertifikası ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. 1000
karaktere kadar mektubunuzu yazabilir, bir adet fe fotoğraf ekleyebilirsiniz. Annenizin
hiç beklemediği bir doğum günü hediyesi olacağından şaşırma ve mutluluk
derecesi de çok fazla olacaktır.

Ürüne Git

Aşıklara Özel Çerçeve

Eskiden aşıklar isimlerinin baş harflerini ağaçlara
kazırmış. Bunu hiç bilmesek bile Yeşilçam filmlerinde illa ki görmüşüzdür. Günümüzde de ağaçların ve yeşilin eskiye göre çok daha önemli olduğunu varsayarsak, kazıma işlemini temsili olarak yapabilirsiniz. Aşıklara Özel Çerçeve, aynen görüntüdeki gibi ağaç resminin üzerine sevgilinizle kendi isminizi yazdırabileceğiniz bir sertifika.

Ürüne Git

Kılıbıklık Karnesi

Kılıbık bir arkadaşınız var ve bu durumla sık sık dalga geçiyorsanız, bu olayı bir de yazılı olarak tecilleyin :) Kılıbıklık Karnesi ile arkadaşınıza bir öğretmen gibi bot verebilir, en çok hangi konuda kılıbıksa o konunun notlarını arttırabilirsiniz.

Ürüne Git

Kişiye Özel Aranıyor Sertifikası

Hayatınızın aşkını arıyor ancak bir türlü bulamıyor musunuz? Bu güne kadar kimse kalbinizi çalamadı mı? Sizin için bu duruma aday olarak biri var ise ya da kalbinizi çoktan çaldıysa ona bu esprili sertifikayı hediye edebilirsiniz. Kişiye Özel Aranıyor Sertifikası'nı eminiz hediye ettiğiniz kişi de çok beğenecek.

Ürüne Git

İstanbul'un En Güzel Kızı Sertifikası

Milyonlarca kişinin yaşadığı İstanbul'da hayatınızın aşkına bu şehirde rastladıysanız ve o güzel kız burada yaşıyorsa romantikliğinizi göstermenin tam zamanı! Doğum gününde onu İstanbul'un En Güzel Kızı Sertifikası ile onure edebilir, kendinize daha fazla aşık edebilirsiniz. Güzelliğiyle taraflı tarafsız herkesi etkileyen İstanbul'un harika teması da hediyenizi güzelleştirmeye yetecek.

Ürüne Git

Kişiye Özel Aşk Hikayesi Sertifikası

Dillere destan aşkınızı bir de kısa yoldan yazın. Klaket şablon üzerine doldurulmuş resimler aşkınızı ve mutluluğunuzu temsil ediyor. Kişiye Özel Aşk Hikayesi Sertifikası, hoş bir doğum günü sürprizi seçeneklerinden.

Ürüne Git

Kişiye Özel Doğum Günü Sertifikası

Doğum gününe özel sertifika hediye etmek isterseniz Kişiye Özel Doğum Günü Sertifikası'nı tercih edebilirsiniz. Fotoğraf bastırabileceğiniz ve mesajınızı yazdırabileceğiniz bu sertifika, doğum günü hediyesi olarak güzel bir seçim olabilir.

Ürüne Git

Kişiye Özel Holywood Star Sertifikası

Hollywood starlarından eksiği olmayan arkadaşınıza ya da herhangi bir tanıdığınıza verebileceğiniz Kişiye Özel Holywood Star Sertifikası, hediye ettiğiniz kişinin de kendini bir star gibi hissetmesini sağlayacak. Hollywood starları sadece Hollywood'da mı olur sandınız? :)

Ürüne Git

Kişiye Özel Tavla Ustası Sertifikası

Tavla oynarken bükemediğin eli öpeceksin! Tavlada sürekli kaybettiğiniz ya da zaferlerini bildiğiniz bir sevdiğiniz için Kişiye Özel Tavla Ustası Sertifikası harika bir doğum günü hediyesi olabilir.

Ürüne Git

Babalara Özel Fotoblog

Babaları da unutmadık.. Babalar, bu tarz özel günlere pek önem vermeseler de sizin fazlasıyla verdiğinizi çok iyi biliyoruz. Babanızı doğum gününde daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Babalara Özel Fotoblog'a 4 adet fotoğraf bastırabilir ve içinizden gelen duygularınızı yazdırabilirsiniz.

Ürüne Git

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir