Görüş Bildir
Haberler
Demirtaş Seçim Şarkısı İçin Bağlama Çaldı

Demirtaş Seçim Şarkısı İçin Bağlama Çaldı

ATKN
17.04.2015 - 13:28
İçeriğin Devamı Aşağıda

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın seçimler için hazırlanan şarkı için bağlama çaldığı görüntüler 'Halen Bağlamadan Başka Bir Şey Çalmıyor' başlığıyla yayınlandı.

Cumhurbaşkanlığı'na aday olduğunda 'Biz sadece saz çalarız' diyerek saz çalıp türkü söyleyen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, bu sefer de partisinin seçim şarkısı için bağlama çaldı.

Demirtaş'ın bağlama çalarken çekilen görüntüleri, HDP'nin Twitter hesabından ve Instagram hesabından; '#Demirtaş'ın seçim şarkısına katkı yaptığı anlardan renkli görüntüler... Halen bağlamadan başka bir şey çalmıyor: ve asla da çalmayacak.' ifadeleriyle paylaşıldı.

Türkçe olarak çalınan ve Grup Bandista'nın yaptığı belirtilen, 'Bizler HDP, Biz'ler Meclise' adlı seçim şarkısı, TV'lerde yayınlanmaya başladı. Demirtaş şarkının girişinde bağlama ile müziğe eşlik ediyor.

Demirtaş'ın seçim şarkılarına düet yapacağı söylenmiş, ancak daha sonra sadece bağlama çalacağı duyrulmuştu.

Haberler.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Siyasetçilerin hepsinin oyuncu olabileceği görüşündeyim. Ve hatta daha iyi bir sanat sergileyeceklerine de eminim, çünkü dizi oyuncuları kamera önünde oynark... Devamını Gör