Bu Renk Testiyle Sana En Büyük Gücünü Söylüyoruz!

-
Abone ol

Renkler kişiliğin hakkında senin tahmin edebileceğinden de çok şey söylüyor. Hatta buna içinizde sakladığın en büyük güç de dahil! Testi çöz, seni sen yapan en büyük özelliğin neymiş söyleyelim!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

2. Şimdi de yaşını söyle bakalım.

3. Bu renklerden hangisi seni neşelendiriyor?

4. Peki bu renklerden hangisi seni depresif hissettiriyor?

5. Sana kaos ve karmaşayı hatırlatan renk hangisi?

6. Peki, bu renklerden hangisi sana heyecan duygusu veriyor?

7. Sakinlik ve dinginliği anlatan renk sence hangisi?

8. Veee geldik son soruya... Sana göre bu renklerden hangisi aşkı temsil ediyor?

Caziben!

Senin en güçlü özelliğin hiç kimsenin kolay kolay karşı koyamayacağı bir cazibeye sahip olman. Girdiğin ortamlarda bir şekilde dikkatleri üzerine çekiyorsun. Sende şeytan tüyü var herhalde, bunun başka bir açıklaması olamaz. Ama belirtmeden geçmeyelim, kafana koyup da elde edemeyeceğin hiçbir şey yok...

Espritüelliğin!

Senin en güçlü özelliğin zekân ve espri yeteneğin. Kelimelerle aran o kadar iyi ki, ağzını açtığın an insanlar pür dikkat seni dinlemeye başlıyor. Komik ve eğlencelisin, üstelik bunun farkındasın. Ortamların aranan insanı olmak hoşuna gidiyor. Tatlı dilinle yılanı bile deliğinden çıkarırsın sen, ne diyelim!

Samimiyetin!

Senin en güçlü özelliğin samimi oluşun. Duyguların gerçek, kalbin tertemiz. Birini sevdiğin an onun için yapamayacağın fedakarlık yok. Yaptığın her şeyi gönlünden öyle geçtiği için yapıyorsun. Kimi zaman senin bu samimiyetini sana karşı kullananlar olmuyor değil. Lakin sen doğru olansın, o yüzden kendi yoluna bak!

Pozitif enerjin!

Senin en güçlü yanın pozitif enerjin. Etrafa adeta ışık saçıyorsun. Kolay kolay karamsarlığa kapılmıyor ve kötü şeylerin seni yıldırmasına asla izin vermiyorsun. O yüzden vu hayatta seni kolay kolay hiçbir şey yıkamaz. Sen mutluluğu kendi içinde bulmayı öğrenmişsin bir kere, bundan daha güzel bir şey var mı?

Özgür ruhun!

Senin en güçlü özelliğin özgür ruhlu oluşun. Adeta bir rüzgar gibisin, her an uçmaya hazırsın ve sıradaki macerana koşmayı bekliyorsun. Tabii, bu başına buyruk hallerin seni çekici kılıyor. Sen erişilmesi zor olansın, seni yakalayabilmek cidden yürek ister!

Bu testler de ilgini çekebilir:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oktay-demirci2

yazdığı şu Senin en güçlü özelliğin zekân ve espri yeteneğin. Kelimelerle aran o kadar iyi ki, ağzını açtığın an insanlar pür dikkat seni dinlemeye başlıyor. Komik ve eğlencelisin, üstelik bunun farkındasın. Ortamların aranan insanı olmak hoşuna gidiyor. Tatlı dilinle yılanı bile deliğinden çıkarırsın sen, ne diyelim!

oktay-demirci2

en büyük gücüm zekam ve espiri yeteniğim

zeynep-tolunay1

Pozitif enerjin! Senin en güçlü yanın pozitif enerjin. Etrafa adeta ışık saçıyorsun. Kolay kolay karamsarlığa kapılmıyor ve kötü şeylerin seni yıldırmasına asla izin vermiyorsun. O yüzden vu hayatta seni kolay kolay hiçbir şey yıkamaz. Sen mutluluğu kendi içinde bulmayı öğrenmişsin bir kere, bundan daha güzel bir şey var mı?

bemburcus

Benim en büyük gücüm RUHUM =)

mrspisenses

CAZİBEN ! Senin en güçlü özelliğin hiç kimsenin kolay kolay karşı koyamayacağı bir cazibeye sahip olman. Girdiğin ortamlarda bir şekilde dikkatleri üzerine çekiyorsun. Sende şeytan tüyü var herhalde, bunun başka bir açıklaması olamaz. Ama belirtmeden geçmeyelim, kafana koyup da elde edemeyeceğin hiçbir şey yok...

Görüş Bildir