Görüş Bildir
Haberler
Bir Zamanlar Kıbrıs 8. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
24.05.2021 - 17:27

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Her gecenin bir gündüzü vardır sözleriyle Türk bayrağı göklerde dalgalanır. Herkesin neşeyle yemek yediği bir anda Mine anne diye sayıklarken Kemal oldukça üzülür. Kemal ve Ankaralı karşı karşıya gelirken İnci Samson'u bir şekilde hücreye kilitleyerek oradan kaçar. Diğer tarafta Kemal ve İnci'nin kavuşması oldukça duygusal anlar yaşatır. İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 8. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bir Zamanlar Kıbrıs Son Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs Son Bölüm Özeti

Rauf, Kemal, Ankaralı ve Mücahitlerin gayretleri ile Makarios ve Sampson’un planlarını boşa çıkartır. Rauf Denktaş, Dr. Fazıl Küçük ile birlikte Kıbrıs Türklerinin ileri gelenlerini bir masada toplar. İki lider yeni bir devlet yapılanmasının temellerini atmaktadır.

KGB, Bereli meselesinin çözümsüzlüğe girmesi ile Şef ve Efsane’ye suikast düzenler. Ankara’da işler yolunda gitmezken Lefkoşa’nın Rum tarafında kaçak hayatı süren İnci, özgürlüğe çok yakındır.

Denktaş’ın mücahitler ve Ankaralı ile birlikte yeni bir planı vardır. Kemal bu plana abluka altındaki Lefkoşa’da imkansızlıklarla yaptığı havan topları ile destek verir. Makarios hükümetinin gasp ettiği Buzhane’ye düzenlenen baskında zulüm altındaki halk bir olur ve büyük bir zafere doğru yolculuk başlar.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın