Bir Tanecik Annelerimizin Bilinçaltından Geçen Ama Bize Söylemedikleri Karanlık Düşünceler

-

Annelerimiz bizim canımız, bu belli. Onların kafalarının içi ise koskoca bir gezegen adeta. Öyle şeyler var ki bilinçaltlarında, insan hayret ediyor. Fakat şunu en baştan söyleyelim: "Anne olmadan anlayamazsınız!"

"Keşke kocam ve çocuklarım sokakta yaşasa da evim hep temiz kalsa."

"Dur şu elektrik süpürgesini pazar günü sabah saat 07:00'de çalıştırayım da evladım gün yüzü göremesin."

instela-static.info

"Bazen çocuğumu mu yoksa düdüklü tenceremi mi daha çok seviyorum, karar veremiyorum. Düdüklü tencere dünyanın en mükemmel buluşu."

"Bu çocuk saat 23:00'de gelirim demişti, saat 23:05 oldu. Kesin terör örgütü tarafından kaçırıldı, ordan da böbrek mafyasının eline düştü, kesin kolunu bacağını kesip dilendirecekler. Amerikan Başkanı dahil herkesi aramam lazım."

"Oğluşumun sevgilisi olursa ilerde beni kesin huzur evine verirler."

"Biraz bekleyeyim de tam çocuğum sevgilisiyle telefonda konuşurken odasına küt diye girip bir şey alayım. Bi' şey olmaz, ben annesiyim."

"Geçen gün açtığım kara delik ağzına kadar doldu. Evde yeni bir kara delik açayım da evladım çorabının tekini ve en sevdiği tişörtü bulamasın."

"Yeni bir yer bezi almaya hiç gerek görmüyorum çünkü çocuğumun en sevdiği tişörtleri kadar iyi bir bez henüz üretilmedi."

ksassets.timeincuk.net

"Şimdi bi' şey demeyim de çocuğum tam kapıdan çıkarken giydiğine laf ederim. Direnirse, Şahane Pazar'daki Süheyl Uygur'a benzetirim."

"Bu bezi uyarı mahiyetinde buraya bırakıyorum. Şu dakikadan sonra benden bir şey isteyen olursa bazukayla cevap veririm artık."

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
senem-sengul

Yav baştaki açıklamada ciddi misiniz? Evet anneler sırf anne sıfatına sahip diye her şeyi yapma hakkını kendinde buluyor; fakat bunları gerçekten düşünen deli olmalı.

tosarik

oglum ergen oldugu halde odasina pat diye kapi calmadan girmeliyim - türk anneleri

arda-ozdemir7

Sondaki sarı bezin aynısı,aynı yerde duruyor şuan. Tespitler tam isabet :D:D

Görüş Bildir