Antalyalı Jigolo Metin'in Mesleğine Dair Anlattığı Detaylar Sizi Şaşırtmak İçin Yeter de Artar Bile

-
Abone ol

Herkesin aklındaki o soruları tek tek cevaplayan bir jigolo ile karşı karşıyayız...

1. Onu röportajda Antalyalı Jigolo Metin olarak tanıyacağız. Kendisi 1980 doğumlu bir iş adamı ve evli. 3 tane de çocuğu var.

Bu işi maddiyat için yapmadığını ve neden yapmak istediğini şöyle söylüyor Metin Bey:

"Ben fantezi düşkünü bir adam olarak cinselliği çok seviyorum. Ve bu isteklerimi seyahatlerimde oldukça da fazla yaşadım. Ama maalesef karım öyle değil. Cinselliği sadece görev olarak gören kadınlardan. Cinsellik haricinde onunla %95 uyumluyuzdur. Aile hayatında, sosyal yaşamda ya da dışarıda hiçbir uyumsuzluğumuz yoktur. Bu yüzden onu çok seviyorum ama cinsel fantezilerimi de yaşamak istiyorum. Cinsel fantezi derken öyle sado-mazo şeyler anlaşılmasın. Mesela benim hayattaki en büyük fantezim, beraber olmak istediğim kadının da sonra derece istekli olması. Benim istediğim kadar onun da istemesi ve yaşayınca da mutlu olması. Eğer benim karşımdaki bayan benim kadar istekli olmazsa o cinsel ilişkinin benim için şişme kadınla beraber olmaktan farkı yoktur. Aslında karımla da tam bu durumu yaşıyorduk."

2. Neden arzulu, istekli bir sevgili değil de jigololuk peki?

"Karımı seviyorum, ailemi seviyorum. O yüzden beni bağlayacak, sürekli beraber olabileceğim bir kadınla ilişki içinde olmam mümkün değil.  Çocuklarımı seviyorum ve onlarla muhteşem bir iletişimim var. Araya bir kadın alıp bu muhteşem büyüyü bozmak istemem. Ve artı kimseyi de metres durumuna düşürmek istemem. Ben yaşayacağımı birkaç saatte yaşar, mutlu olur, mutlu eder sonra da vedalaşıp dönüp giderim. Benden bir daha talep asla gelmez! Ama karşı tarafın arzuları olup da görüşmek istemedikleri müddetçe! Hiçbir şekilde kimse kimseyi rahatsız ya da taciz etmez. İletişim karşı taraftan bana tek taraflıdır yani."

3. Partner kitleniz kimlerden oluşuyor. Kimler daha çok size gelmek istiyor. Mesela hangi meslek, hangi yaş grubu? vs. gibi

Hiçbir partnerimin özel bilgilerini almadım. Hatta telefonları da dahil. Kimsenin ne iş yaptığı, nereli olduğu, yaşı beni ilgilendirmiyor. Genelde bana sorarlar ama bu konuda da asla bilgi vermem. Bazen çok köşeye sıkıştırıyorlar, bu durumda da yanlış bilgi vermek durumunda kalıyorum. Bazı boşboğaz partnerlerde genelde ben sormasam bile kendi ağızları ile söylüyorlar ama o kapı kapandığı anda unutmayı tercih ediyorum. Ama yaş grubuna gelince tabii ki ister istemez yaşlarını tahmin ediyorsunuz. Daha 20-25 yaşlarındayken nişanlı ya da sevgili olarak gelen de var, 60 yaşında hala fantezi peşinde koşan da! Genelde cuckold fantezi yaşamak isteyen, partner olarak 2. erkeği arayan çiftler ve cinselliğe susamış bir şekilde yalnız kalmış dul kadınlar geliyorlar.

4. Kocasından intikam almak isteyen kadınlar da geliyor mu?

Zaman zaman bu tarz teklifler de geliyor ama bu durumu biliyorsam asla kabul etmiyorum. Birincisi, baştan da söylediğim gibi benim amacım fantezi yaşamak. Kimsenin oyuncağı olmak yada birileri tarafından kullanılmak değil. İntikam isteyen kadının amacı fantezi ya da erotizm yaşamak değil, benim bedenimi kullanıp vicdanını rahatlatmak. Üzgünüm ama ben kendimi bu uğurda kullandırmam. Benim ilişkilerimde herkes gönüllü olacak. İkincisi de kadının bir şekilde yeterli önlemleri almayıp yakalanma riski. Koca takip ediyor olabilir, aracında, telefonunda takip yada casus programlar, cihazlar olabilir. Her an baskın yiyip işin bütün cazibesini kaybedebiliriz. Tamam, bu fantezileri yaşamak güzel bir şey ama bu uğurda da her şeyimi kaybetmeyi göze alamam.

5. Peki bir gün eşiniz yada çocuklarınız bu durumu öğrenecek olursa ne yaparsınız?

Aslında bu hiç zaman aklımdan çıkmayan bir şey! Sanırım eşimin ilk işi beni boşamak olur. Maddi anlamda korkum olmaz boşanmaktan ama onu üzdüğüme çok üzülürüm. Çünkü o bunu asla hak etmiyor. Çocuklarım içinse sorun olacağını düşünmüyorum. Bugün tepki gösterseler de kendileri de cinsellik yaşamaya başlayınca beni anlayabilirler diye umut ediyorum.

6. Eşimi çok seviyorum. Onu üzmek istemiyorum diyorsunuz ama sistematik olarak da onu aldatıyorsunuz. Bu nasıl bir çelişki anlamadım. Açıklar mısınız?

Aslında bu bir çelişki değil. Bu konuda biraz felsefi bir yaklaşımım var aslında. Kadın ve koca farklı zevkleri, alışkanlıkları ve hobileri olan birer bireyler. Bütün bu olguları bize en yakın olan kişiyi kendimize eş olarak seçeriz. Bunları yaşama görme deneme şansımızda vardır üstelik. Ne bileyim erkek balık tutmayı, maç izlemeyi sever, kadın alışveriş yapmayı. Ve bunları bireysel olarak ya da ortak zevkleri olan arkadaşlarıyla yapabilir. Erkek arkadaşlarıyla maça gidebilir ya da kadın alışverişe. Bunun hiçbir sakıncası yoktur. Ama cinsellik tamamıyla dipsiz bir kör kuyu. Öyle ki bakma, görme, deneme şansınız yok. Hatta; tecrübe eden çiftler olsa bile zamanla tecrübelendikçe, yaşanmışlıklar arttıkça insanın bakış açısı ve zevklerinin de değiştiği bir konu cinsellik. Ben mesela bekarlık zamanlarımda grup sex nedir bilmezdim. Swinger, cuckold nedir duymamıştım bile. Zamanla bunları öğrendim ve birebir yaşanan sevişmenin artık beni mutlu etmediğini gördüm. Neden çiftin tarafları olan erkek ve kadın başka tüm hobileri ve alışkanlıklarını başka partnerle yapabilirken cinsellik sadece bu iki kişi arasında olmak zorunda? Böyle bir toplum dayatması var maalesef ve biz de bu dayatmaların birer figüranıyız. Belki erkek seviyor, kadın sevmiyor. Bırak da insanlar rahat rahat yaşasınlar değil mi zevk aldıkları durumu? Ama yok cinsellik illa çift arasında yaşanacak ve dışarıda bir kaçamak olursa da aldatma olacak. Ya biri seviyor öbürü sevmiyorsa? Bir taraf cinsellik kadar güzel bir olaydan neden eşi istemiyor diye mahrum kalsın ki?

7. Siz değil de eşiniz cinselliği seviyor olsaydı, onun dışarıda birileri ile bu ortamı paylaşmasını da ister miydiniz?

Tabii ki inanıyorum ve asla laf ebeliği yapıp kendimi kandırmak için söylemiyorum bunları. Eğer o çok sevseydi ben ona elimden gelen yardımı yapardım. Ama benim gibi aldatma yöntemi ile değil. Benimle beraber. Benim başıma gelmedi ama cuckold kültürü neden var sanıyorsunuz. Benim gibi düşünen erkekler yüzünden. Kendi aslında cinsel ilişkiye katılımcı değil ama mutlu olan eşini gördükçe mutlu oluyor. Ben bir cuckold olur muydum? Bu halim ve düşünce yapımla cuckold olmazdım tabii, muhtemelen swinger olurdum. Cinselliği sevmediğimi ama aynı düşünceye sahip olduğum varsayımıyla gidersek, evet cuckold olurdum.

8. Bulaşıcı hastalıklardan korkmuyor musunuz? Neticede bulaşım riski her zaman var. Çünkü tek eşli değilsiniz.

Tabii ki bu risk var ama benim beraber olduğum insanlar genelde temiz aile insanları. Yoksa bana gerek duymazlardı zaten. Kriteri olmayan, herkesle düşüp kalkabilecek zihniyetteki insanlar çift de olsa tek de olsa genelde gider barda diskoda partner bulur. İnternette araştırma yapmaz. Barda, diskoda tanıştığı birisiyle alkolün de etkisiyle spontane yapar. Onların önceden planlanmış, irdelenmiş, koşulları check edilmiş bir ilişkiye ihtiyacı yoktur. Bütün bunlara rağmen yine de asla korunmasız ilişkiye girmem tabii. Sizin amacınızın farklı olduğunu nereden anladım sanıyorsunuz. Bütün bunları didik didik etmeden görüşmek isteyen partnerim daha hiç olmadı benim.

9. Bu süreçte çok değişik insanlarla pek çok olay yaşamışsınızdır ama en ilginci nedir sizin için?

Cockold bir çiftle yaşadığımız küçük bir anı. Dışarıda son derece saygın görünen bir adamın, ben kadınla ilişki halindeyken adamın bana “hadi adamım boynuzla beni ve bunu yüzüme söyle. Boynuz taktım sana de, küfret bana” vs. tarzı istemleriydi. Açıkçası ben bile utanıp o kelimeleri kullanamadım. İstediği kelimeleri o anda bile söyleyemedim ki burada size hiç söyleyemem.

10. Partnerleniz genelde bir defalık mı kalıcı mı?

Duruma göre değişiyor. Tatile gelenler genelde geçici. En fazla bir iki defa. Ama bir yıl sonra tekrar gelenler de var, hiç gelmeyenler de. Antalya’dakiler genelde kalıcı. Fırsat, zaman buldukça görüştüklerimiz var. Ama biz bir denemek istedik, duygu durumumuza göre deneyip devam edip etmeyeceğimize karar vereceğiz diyenler ve bir denemenin sonunda bu fantezinin kendilerine göre olmadığına karar verenler de var. Bu durumda devam etmiyorlar tabii.

Röportaja editör tarafından herhangi bir müdahale edilmemiştir. Özgün röportajın tamamına sormamlazim.comadresinden ulaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ogretmen-bey

Selamlar. Mert ben 26 yaşındayım. Tenis antrenörlüğü yapıyorum. İlgimi çeken müşteriler olduğunda ise jigololuk yapmaktayım. 1,73 boy 72 kilodayım. İlgilenen kadınlar nikolayts61 @ outlook. com isimli mail adresimden iletişim kurabilir. Not: ilişkide herhangi bir sınırım yok..(adresimde ki boşlukları yokmuş gibi yazmalısınız link paylaşmak yasak çünkü)

huseyin-mekikli

aslında yaptığı şeyin kötü olduğunun farkında laf ebeliği yaparak kapatmaya çalışıyor. iyi 69 lar.

baturalp-demir

Mal herif eşinin ne haltlar yediğinden haberi yok :DD:DD:D

ufuk-kurucan

Hayatımda okuduğum en aptalca yazı olabilir.. Bunu nasıl bu kadar meşrulaştırabilirsiniz? Bu aldatma olaylarını ve eşini paylaşmayı kabul eden ve bunu olağan gören ve hatta bunu savunan karaktersizliğin bayrak taşıyanıdır. İnsan eşini,sevdiğini başka biriyle görmekten mutlu oluyorsa ya gerçekten sevmiyordur ya da psikolojik sorunları vardır.Böyle bir şeyin başka açıklaması yok, modernleşmek değil bu.

ipek98

kesinlikle katılıyorum.

duygu-sandalci

Nereye gidiyoruz böyle?

Görüş Bildir