Annesine Çektirdiği Çıplak Fotoğraflarını İnternet Üzerinden Satarak Kısa Sürede Zengin Olan Kadın

1bPAYLAŞIM

Çoğu insan hayatları boyunca ailelerinden kendilerine yardım eli uzatmalarını ister. ''Anne, ev ödevimi yapmamda bana yardımcı olabilir misin?'' ya da ''Baba, beni gezmeye götürür müsün?'' tarzındaki soru cümleleri bizlere oldukça tanıdıktır. Fakat bu zamana kadar kimse ''Anne, lütfen internet üzerinden satış yapmam için çıplak fotoğraflarımı çeker misin?'' sorusunu duymamıştır.

Beth Spiby ismindeki kadın annesinden tam olarak bunu isteyerek bir yıl içerisinde yaklaşık 870.000 TL kazanç elde etti. Detayları Lad Bible'dan sizler için derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/intere...

22 yaşındaki genç kadın Marks & Spencer'da çalışıyordu. Fakat 53 yaşındaki muhasebeci annesi Jane, kendisinin şehvetli fotoğraflarını çekmeye başladığında işi bıraktı.

Kısa süre içerisinde birçok hayranı oldu. Profesyonel bir fotoğrafçıyla anlaşmaya parası yetecek konuma geldi.

Manchester'da yaşayan Beth, annesinin hala önemli olduğunu ve gerektiğinde kendisine yardım ettiğini söyledi.

''Bu işe ilk başladığım zaman annem her gün fotoğraflarımı çekiyordu. Annemin çektiği fotoğraflarda şehvetli pozlarım da vardı. İç çamaşırlarıyla ve üstsüz olarak kameranın karşısına geçiyordum. Müstehcen pozlarımı daha rahat veriyordum. Annem, yeni bir fotoğrafa ihtiyaç duyduğumda kamerayı çıkarıp fotoğrafımı çekmekten mutluluk duyuyor. Açıkçası çok açık seçik şeylere izin vermiyor. Çünkü bu fazla ileri gitmek olurdu.''

Beth'i bir yerden gözünüzün ısırdığını düşünüyorsanız size yardımcı olalım.

Milyon dolarlık tavuk markası KFC'nin üç bölümlük belgeselinde rol almıştı. Ayrıca Shipwrecked'i izlediyseniz orada görmüşsünüzdür ya da çektiği fotoğraflar üzerinden para kazandığı internet sitesine üyeliğiniz varsa zaten tanıyorsunuzdur!

Beth, internet sitesini yönetmesi için birisini işe aldığını ve bu kişinin görevinin fotoğraf yüklemek, gelen mesajlara cevap vermek ve gerektiğinde nakit para çekmek olduğunu söyledi.

''Fotoğraflarımı yayınlıyor ve gelen mesajlara benim adıma cevap veriyor. İnternet sitesi için bir şeyler yapmak yerine bunu benim yerime yapan birine para ödüyorum. Bence oldukça mantıklı. İnternet sitesine üye olan kişiler bana mesaj atabiliyorlar. Ekstra para ödeyerek kişisel videolar satın alabiliyorlar. Bu videolar tamamen çıplak. Video çekimlerinde oyuncaklar kullanıyorum ve striptiz yapıyorum. Müşterilerim bundan hoşlanıyor. Duşta videolar çekiyorum. Eskiden oldukça açık davranıyordum. Farklı yapay penisleri araştırıp videolarımda onları inceliyordum. İnsanların farklı istekleri olabiliyor. Örneğin bazı insanlar isimlerini inleyerek söylememden hoşlanıyorlar. Her üç ya da dört günde bir kazandığım parayı çekiyorum.''

Parayı nerelerde kullandığına gelince, Beth kazancının çoğunu alışverişe harcadığını söyledi.

''Alışverişe çok fazla para harcadım. Bir keresinde Adidas marka bir ayakkabının aynı modelinin 12 farklı renginden aldım. Dürüst olmak gerekirse korkunçtu.''

Umuyoruz ki Beth, bu işte büyük emek sarf eden annesini unutmamıştır!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
meloskoss

İnsan diye bişey kalmamış artık hepsi ruhsuz et parçası olmuş

queen_of_the_7_kingdoms

dünyanın sonuna çeyrek kala....

gizem-albayrak-yesilkaya

...

dusuncesizdusunur

güzel değil...

devillmaycry

Kızın yüzü başka bir renk vücudu bambaşka bir renk :d

madaly

sen daha güzelsin :)

Görüş Bildir