Akraba Ziyaretlerinde Boş Boş Telefona Bakmak Yerine Keyifli Vakit Geçirtecek 17 Instagram Sayfası

238PAYLAŞIM

Malum bayram geldi, çoğunluğumuz pek haz etmese de akraba ziyaretleri bayramın olmazsa olmazı. Özellikle uzun süren uzaktan akraba ziyaretlerinde çoğunluğumuz o kadar çok sıkılıyor ki, dakikalarca telefonun ekranına boş boş bakıp durmaktan başka bir şey yapmıyoruz. İşte bu tür ortamlarda bayram ziyaretlerini çekilebilir kılacak ve vakit geçirtecek 17 instagram mizah sayfası. :)

1. Aynen Yazık

Özellikle o günün gündemine dair montajlar ve videolarla gündemden geri bıraktırmayacak Aynen Yazık sayfası maskotu Asko'yu koyduğu birbirinden absürt yerlerle güldürüyor.

aynenyazikk

Bayram geldi...

2. 4Geik

Yabancı meme paylaşımlarını ülkemize göre uyarlayan 4geik sayfası bu mizah türünü sevenler için gerçekten güzel bir ortam.

4geik

Aç son ses aç.

3. Anlamsız Fotoğraflar

İsminden de anlaşılacağı gibi, birbirinden anlamsız ve neden çekildiği bilinmeyen fotoğrafları paylaşan bu sayfa, bir anda sesli gülmenize sebep olabilir. :)

anlamsizfotograflar

Tin tin tin, muhtar Selahattin!

4. Artoflost

Henüz yeni sayılabilecek bir sayfa olan Artoflost sayfası yerleştirdiği neon yazılarla birbirinden komik iğnelemelere imza  atıyor. ):artoflost

Ne yaparsan yap ama...

5. Ax0yy

Birbirinden kaliteli montajlara imza atan Ax0yy adlı sayfa özellikle yabancı ünlülere yaptığı montajlarla takipçilerini güldürmeyi başarıyor.ax0yy

Tabi Riri hanım başka ne kullanacaktı ki!

6. Bilugatcom

Kelimelerin asıl anlamlarını değil de aklımızda ilk çağrıştırdıklarını paylaşan bu sayfa nokta atışı tespitlere imza atıyor. 

bilugatcom

"Kuzen"

7. Cartooncue.ig

İsminden de anlaşılacağı gibi karikatürleri Türkçe yapan bu sayfa ağız dolusu güldürmek yerine tebessüm ettirmeyi tercih ediyor. :)cartooncue.ig

Ah, ah...

8. Cringeturkey

Başkası adına yüzüm kızarmaz, utanmam diyorsanız birkaç paylaşımına bakmanız yeterli. :)cringeturkey

Sakin olun kızlar...

9. Failunfailunmefailun

Özellikle Mona Lisa, İnci Küpeli Kız ile uğraşmasıyla bilinen Failunmefailun sayfası birbirinden güzel Photoshop çalışmalarına imza atıyor.failunfailunmefailun

Benimle evlenir misin?

10. Flamer Gaming

Oyunlarla ilgili mizahi paylaşımlara imza atan Flamer Gaming sayfası aynı zamanda espriyle karışık oyun bilgileri veriyor. Oyun bağımlıları için güzel bir adres.

flamer.gaming

Ulan Valve!

11. Hayatinin Evreni

Yabancı ünlüleri birbirinden ilginç yerlere montajlamasının yanında Rönesans tabloları üzerinde de uğraşan Hayatinin Evreni sayfası birbirinden ilginç ve komik paylaşımlara imza atıyor.

hayatininevreni

Bad girl.

12. Magara.jpeg

İsminden de anlaşılacağı gibi, Magara.jpeg sayfası paylaştığı geçmişe ait fotoğraflarla çoğumuzu gençlik ve çocukluk yıllarına geri döndürerek duygulandırıyor.

magara.jpeg

Ne günlerdi...

13. Mentoriginal

Meme kültürüne ait yabancı paylaşımların yanında bu meme tarzındaki capsleri ülkemize uyarlayarak eğlendiren mentioriginal sayfası takip edilesi sayfalardan bir tanesi.

mentoriginal

Ulan Google!

14. OzanBugra

Son dönemin popüler akımlarından birisi olan neon yazılarının bir başka durağı olan Ozan Buğra, birbirinden sanatsal paylaşımların yanı sıra bu paylaşımlarıyla takipçilerini keyiflendiriyor...

ozanbugra

Acaba kim...

15. Rednorvosp

Rednorvosp sayfası, dizi ve film kesitlerine yazdığı absürt yazılarla güldüren paylaşımlara imz atıyor.

rednorvosp

Bu nasıl bir güç böyle.

16. Tatsız Fotoğraflar

Özellikle ünlülerin paylaştığı birbirinden tatsız fotoğrafları görmenizi sağlayacak Tatsız Fotoğraflar sayfası ekrana yüzünüzü buruşturarak bakmanızı sağlıyor...

tatsizfotolar

Oldukça tatsız...

17. Youtube Bir Tımarhane

Youtube Türkiye'nin deep web'i denilebilir. Nasıl bir bataklığın içindeyiz görmek isteyen kişilerin vazgeçilmezi olacaktır. :)

youtubebirtimarhane

Hiç.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozge_yilmaz

fun4boray da güzeldir tavsiye ederim.

Görüş Bildir