Görüş Bildir
Haberler
AKP'li Ali İhsan Yavuz: 'Oylarımız ile Tayyip Bey'e Destek Verdiğimiz İçin Hanelerimize Sevap Yazılıyor'

etiket AKP'li Ali İhsan Yavuz: 'Oylarımız ile Tayyip Bey'e Destek Verdiğimiz İçin Hanelerimize Sevap Yazılıyor'

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz 'Oylarımız ile Tayyip Bey’e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ağrı’daki 'Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Yavuz, “20 yıl Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidarda tutmak ve onun yaptıkları sebebiyle sevap hanemize bir şeylerin yazılıyor olması çok büyük bir şey. Bu, liderimizi siz ve biz oylarımızla orada tutmasaydık olmazdı. Biz de oylarımız ile Tayyip Bey'e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor. 

Hayatımın sonuna kadar bir statü ve makam beklemeden bu davanın neferi olmaya devam edeceğim. Ne yapmam gerekiyorsa onu yapacağım. Bu davayı çok mübarek dava olarak görüyorum ve görüyoruz. Milletin rotası benim rotamdır diyen, prangaları bir bir söken, zincirleri kopartan Recep Tayyip Erdoğan’ı başımızda tutmak en büyük iştir. Recep Tayyip Erdoğan’ın öğrenilmiş çaresizliği reddeden o özgüveni bize kazandırmış olması bu ülkeye en büyük katkısıdır. Bu ülke için Sayın Cumhurbaşkanımız ne yaptı diye sorduklarında buradan İstanbul’a köprü olacak kadar şey yaptı diyebiliriz. 2007 gibi Milli Güvenlik Kurulu toplantısında irtica ve imam hatipler hakkında konuştuklarında Tayyip Bey duramıyor ve masaya vuruyor. 'Yeter be kardeşim' diyor. 'Ne irticası, ben de imam hatipliyim. Ne başörtüsü benim eşimin de başı kapalı. Kapalısı var, açığı var. Yeter artık' diyor. O günden sonra irtica kavramı Milli Güvenlik Kurulu'nun gündemine gelmiyor. İdam sehpasına gitmeyi göze alacak bir liderimiz olmasaydı şu anda gündem yine irtica kavramlarıyla dolup taşacaktı“ ifadelerini kullandı.

Yavuz'un o sözleri 🎥

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
247
226
174
24
8
6
4
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
......

Dindar görünen dinsizler sizin bu din sömürünüz yüzünden toplum dinden soğudu

Kürş Efendi

Ben Kuran'ı okudum, gayet anlaşılır şekilde bunların yaptığı birçok şeyin dinle alakası olmadığı görülüyor. Siz de diıkkatli okursanız, öyle her önüne geleni... Devamını Gör

Halil Değerli

Cennetten tapuları ne zaman alıyoruz..... ..... 🤪😡😠

Pasif Kullanıcı

görüyorsunuz işte:D islam iyi bişey olsa ben müslüman olurdum:D dozajını ayarlayamadın mı, ben şeyhim peygamber soyundayım oy verin sevap gelsin diye ortalık... Devamını Gör

mehmet ali akbaş

Sen onlardan daha malsın amk. Bunlara bakıp o islam böyle diyorsun ya senden daha malı yok