37 Yaşındaki Anne 9 Yaşındaki Kızını Bağlayıp Tecavüz Edilmesine İzin Vermekle Suçlanıyor

 > 
38PAYLAŞIM

Avustralya'nın Brisbane kentinden gelen kan dondurucu bu habere göre, 37 yaşındaki bir anne kızını bağlayıp, Playpoy tavşanı kostümü giydirerek kendi arkadaşlarına tecavüz ettirmekle suçlanıyor. İddialara göre sanık anne, Mayıs 2014 ve Mayıs 2015 yılları arasında birkaç defa arkadaşlarının kızına tecavüz etmesine izin verdi. Bu cinsel istismar olaylarının yaşandığı durumlardan birinde ise, 9 yaşındaki kızın uyandığında kendini siyah kısa bir elbise giymiş ve peluş tavşan kulakları takmış halde bir erkeğe oral seks yaparken bulduğu ileri sürülüyor.

Brisbane şehrinin Gold Coast bölgesinde yaşandığı iddia edilen davada 9 yaşındaki bir kıza zorla tecavüz, cinsel ilişkiye zorlama gibi kan donduran detaylar bulunuyor.

İçinde tecavüz ve işkencenin de yer aldığı 17 farklı suçla mahkeme karşısına çıkartılan kadının ilk davası Cuma günü Southport Sulh Ceza Mahkemesinde görüldü. 

Dailymail'in haberine göre polis ayrıca 37 yaşındaki anneyi kendi kızına oral seks yapmak ile suçluyor; yaşanan hadiselerin birinde küçük kızın evin garajında, ellerinin ve dizlerinin üzerinde dururken birden fazla kişi tarafından cinsel istismara uğradığı da iddialar arasında.  

Öne sürülen olaylardan birinde de, mağdur çocuk kendine yapılanlara karşı koyunca, bir adam kızı silahıyla vurmakla tehdit edip daha sonra kızı yerde etkisiz hale getirerek tecavüz ediyor.

Polisin kadına ayrıca, kızının önünde 2 erkekle seks yapmak ve daha sonrasında kızı bağlamak ve uyku hapı vererek bir başka adamın kızına tecavüz etmesine yardımcı olmak suçlamalarını da yapmaya hazırlandığı da belirtildi.

Küçük kızın yaşadığı ileri sürülen bu hazin durum ise geçtiğimiz ay bir psikologla konuşmaları sırasında ortaya çıktı.

Dava, sanık kadının önümüzdeki Salı günü yapması beklenen kefaletle serbest bırakılma talebine kadar ertelenmiş durumda.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir