Görüş Bildir
Haberler
31 Ocak Koronavirüs Vaka Sayısı Açıklandı mı? Bugün Koronavirüs Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

31 Ocak Koronavirüs Vaka Sayısı Açıklandı mı? Bugün Koronavirüs Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

GNS
31.01.2022 - 19:10

Şubat ayına girerken güncel koronavirüs vaka sayılarında yaşanan artış vatandaşların dikkatini çekiyor. Kış ayının gelmesiyle nezle, grip gibi hastalıklarla karıştırılmaya başlanan koronavirüs hastalığı; vakalarda hızla artış yaşanmasına sebep oluyor. Omicron varyantının ülkemizde de görülmesi ile hastanelerde yoğunluk yaşandığı ifade ediliyor. Bakan Fahrettin Koca'nın alınan son kararları açıklaması sonrası belirti göstermeyen hastalara PCR testi yapılmayacak ve pozitif vakaların karantinası 7 gün sürecek. Peki 31 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı mı? 31 Ocak koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Koronavirüs vefat sayısı kaç? İşte güncel koronavirüs tablosuna dair tüm detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Türkiye'de günlük koronavirüs verileri her gün Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarla paylaşılıyor. Birçok kişi 31 Ocak koronavirüs tablosuna dair detayları ve koronavirüs güncel durumunu takip ediyor. İşte 31 Ocak güncel vefat ve vaka sayısına dair son bilgiler...

31 Ocak Koronavirüs Tablosu Açıklandı mı? Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

31 Ocak Koronavirüs Tablosu Açıklandı mı? Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca her akşam güncel koronavirüs vaka sayısını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıyor. Vatandaşlar her gün vaka sayılarını kontrol ediyor.

31 Ocak Güncel Vaka Tablosu

31 Ocak Güncel Vaka Tablosu

Fahrettin Koca'nın sosyal medya hesabında yayınladığı 26 Ocak koronavirüs verilerine göre bugün 435.513 kişi test yaptırdı, 93.261 kişi Covid-19'a yakalandı, 182 kişi hayatını kaybetti ve 93.438 kişi iyileşti. Bakan Koca, paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Virüsle mücadelede zorlu dönemi geride bıraktık. Uygulamakta olduğumuz kişisel tedbirler dışında hayat normale yakın. Salgın halen gündem olmaya devam etse de, kısa süre zarfında bunun da değişeceğinden emin olun. Bu noktaya gelişimizde aşının rolünü ise asla unutmayın.

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın