Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Yalnızlığı' Başına Bela Oluyordu! 29 Yaşındaki Adam İnternetten Aldığı Seks Robotu Nedeniyle Mahkemelik Oldu

 > 
516PAYLAŞIM

Kendini yalnız hisseden 29 yaşındaki Nathan Watts isimli bir adam internetten seks robotu sipariş etti. Yaklaşık olarak bin euro ödeyen adam, gelen siparişindeki seks robotunun küçük bir çocuğa benzemesi yüzünden mahkemelik oldu. 

'Japon' özelliklerine sahip yetişkin bir seks robotu sipariş etmişti.

Depo müdürü olan Nathan Watts, kendisini oldukça yalnız hissetmesinden dolayı internet üzerinden bir seks robotu siparişi verdi. Çin'den verdiği siparişinde 'Japon' özelliklerine sahip bir robot talep eden Watts mahkemelik oldu.

Gelen robotun boyu 1.30, kilosu ise 22'ydi.

Dailymail'in haberine göre, gelen robotun ölçülerinin Internette göründüğünden farklı olması üzerine gümrük memurları durumu polise bildirdi. Yetişkin özelliklerine sahip olması gereken robotun boyu 1.30, kilosu ise 22 olunca Watts, 'çocuk seks robotu' sipariş ettiği gerekçesiyle mahkemeye çıkarıldı.

"Yalnızım, çok çalışıyorum ve pek fazla dışarı çıkacak zamanım yoktu."

Depo müdürü olan Watts, yalnız olduğu için ve dışarı çıkıp sosyalleşmek için pek fazla zaman bulamadığı için seks robotu siparişi verdiğini mahkeme sırasında jüri üyelerine anlattı.

Watts'ın çocuklara ilgi duyduğunu kanıtlayan bulgulara rastlanmadı.

Sipariş sırasında yüklü bir fiyat verdiğini ve ölçülerin normal göründüğünü söyleyen Watts'ın soruşturmasını yöneten Nigel Woodall, yapılan incelemelerde Watts'ın çocuklara ilgi duyduğunu kanıtlayan hiçbir bulguya rastlamadıklarını belirtti.

"Neredeyse her açıdan bir çocuk olduğu belli olan robotun tek istisnası, tamamen kadınsal göğüslere sahip olmasıdır."

Mahkeme jürisinin incelemelerinin ardından, gelen robotun kadınsal göğüslere sahip olması Watts'ın siparişinin yetişkin bir robot olduğunu kanıtlar nitelikte olunca jüri Watts'ı suçsuz buldu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir