'Ne İzlesem?' Diye Dertlenen Bünyelerin İmdadına Yetişecek, IMDb Puanlarına Göre En İyi Netflix Yapımı Filmler

222PAYLAŞIM

"Bugün ne izlesem?" diye dertlenen bünyelere ilaç gibi gelecek bir liste...

20. Tallulah (2016)

IMDb: 6.7

Eski erkek arkadaşını arayan genç bir kız, ilgisiz bir annenin bebeğini kaçırır ve bebek kendisininmiş gibi davranır.

19. Calibre (2018)

IMDb: 6.7

İskoçya'da bir av gezisine çıkan iki eski dost, olayların rahatsız edici bir hâl almasıyla cesaretlerinin ve ahlak anlayışlarının büyük bir sınavdan geçtiğini fark eder.

18. 22 July (2018)

IMDb: 6.7

Norveç'teki terör saldırılarının ardından olayı bizzat yaşayan bir genç, yaslı aileler ve bir ulus, adalet ve toparlanma için birlik olur. Gerçek bir olaydan uyarlandı.

17. Imperial Dreams (2014)

IMDb: 6.8

Cezaevinden yeni çıkan genç bir baba, oğluna bakabilmeyi ve yazar olmayı istemektedir. Ancak; suç, fakirlik ve sistemdeki yanlışlar, planlarını zorlaştıracaktır.

16. 7 Años (2016)

IMDb: 6.8

Dört iş ortağının birlikte işledikleri suçun cezasını kimin çekeceğini tartıştıkları gecede, sadakatleri bir sınavdan geçer ve acımasızlıkları ortaya çıkar.

15. To the Bone (2017)

IMDb: 6.8

Anoreksiya nervoza hastası 20 yaşındaki Ellen, sıra dışı bir doktorun yönetimindeki grup evinde kendini keşfedeceği üzücü -ve kimi zaman eğlenceli- bir yolculuğa çıkar.

14. Ruhların Sonbaharı (2017) Our Souls at Night

IMDb: 6.9

İki dul komşu Addie ve Louis'in yalnızlıklarını bir parça hafifletmek için masum biçimde aynı yatakta uyumaya başlaması, gerçek bir romantizmin de fitilini ateşler.

13. The Other Side of the Wind (2018)

IMDb: 6.9

Sanatçı olan asabi babaları ve onun yok olmaya yüz tutmuş mirasıyla ilgilenmek için New York'a gelen üç kardeşin kin ve rekabet dolu hikâyesi.

12. The Meyerowitz Stories (New and Selected) (2017)

IMDb: 6.9

Dağılmış bir aile, babalarının sanatsal çalışmalarını kutlayacakları bir etkinlik için New York'ta toplanır.
Noah Baumbach'ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Adam Sandler, Ben Stiller, Emma Thompson, Grace Van Patten ve usta oyuncu Dustin Hoffman yer alıyor.

11. I Don't Feel at Home in This World Anymore (2017)

IMDb: 6.9

Hayattan bezmiş hemşire asistanı Ruth eve geldiğinde soyulduğunu görür. Yalnız yaşayan komşusuyla birlikte hırsızların peşine düşer ve hayatı büyük bir değişikliğe uğrar.

10. Outlaw King (2018)

IMDb: 6.9

14. yüzyıl İskoçyası'nda Robert Bruce, kraliyet tacını takar ve ülkesinin tekrar bağımsız olması için İngilizlere karşı yılmak bilmeyen bir isyana önderlik eder.

9. Sila Samayangalil (2016)

IMDb: 7.2

Yaşanmış bir olaydan uyarlanan filmde, BM Barış Gücü adına Afrika'da görev yapan İrlanda askerleri, düşman kuvvetlerince kuşatılır ve karakollarını kahramanca savunurlar.

8. Love Per Square Foot (2018)

IMDb: 7.2

Banka çalışanları Sanjay ve Karina, tek başlarına ev satın alabilecek kadar kazanmamaktadır. Onlar da bu nedenle, anlaşmalı bir evlilik yapmaya karar verir.

7. First They Killed My Father (2017)

IMDb: 7.2

Kızıl Kmerlerin Kamboçya'daki ani yükselişi ve korkunç yönetimi sırasında, 5 yaşında bir kız yürek burkan bir hayatta kalma savaşı verir.

6. The Siege of Jadotville (2016)

IMDb: 7.3

Yaşanmış bir olaydan uyarlanan filmde, BM Barış Gücü adına Afrika'da görev yapan İrlanda askerleri, düşman kuvvetlerince kuşatılır ve karakollarını kahramanca savunurlar.

5. Private Life (2018)

IMDb: 7.3

Çocuk sahibi olmaya çalışan kırklı yaşlardaki bir çiftin neredeyse tüm seçenekleri tükenmiştir. Ta ki ziyarete gelen üvey yeğenleri onlara yeni bir umut verene kadar.

4. The Fundamentals of Caring (2016)

IMDb: 7.3

Bu etkileyici dostluk komedisinde, engelli bir genç ve bakıcısı ilginç şeyler görmek için bir yolculuğa çıkarlar, fakat sonunda umudu ve dostluğu keşfederler.

3. Okja (2017)

IMDb: 7.3

Dünya tatlısı dev bir yaratık ile onu büyüten Mija, hayvan hakları savunucuları, aç gözlü şirketler ve bilimsel etik kurallarının ortasında, çapraz ateşte kalır.

2. To All the Boys I've Loved Before (2018)

IMDb: 7.2

Gizli aşk mektupları, âşık olduğu beş kişiye bir şekilde gönderildiğinde Lara Jean'in sakin lise yaşantısı altüst olur.

1. Beasts of No Nation (2015)

IMDb: 7.8

Ailesi iç savaş yüzünden paramparça olan Batı Afrikalı bir çocuk, paralı askerler birliğine katılmak zorunda kalır. O artık bir çocuk askerdir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
soyledim-gitti

6 ve 9 da aynı açıklama olmuş.

maresal_34

yarısını izledim bu filmlerin, sabrım kalmadı artık. Bok gibi

chuck-berry

Bu filmleri izleyen varsa tavsiye alabilirim...

tarikkrc

Bi adamların Filmlerine bakın Bir de bizimkilere

sedfir

Cinselliği tabu göstermeye çabalayıp eşcinselliğe sövüp hayvanlara, eşyalara ve çocuklara tecavüz eden, ülkenin kaynaklarını kendisinin ve ailesinin bencilce istekleri için sömürüp bu sistemi devam ettirebilmek adına insanları beyin yıkama ve toplum baskısıyla cahil bırakarak biatçılara çevirmeye uğraşan iblislerle aynı ülkede yaşıyoruz. Çok doğal değil mi?

Görüş Bildir