Görüş Bildir

Andrew Tate Haberleri

Andrew Tate ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Andrew Tate ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Fenerbahçe'nin YouTube Hesabı Hacklendi: İsmi 'Andrew Tate' Olarak Değiştirildi
Fenerbahçe'nin başı hackerlarla dertte. Bundan kısa bir süre önce Instagram adresi çalınmış ve kısa süre içerisinde sorun ortadan kaldırılmıştı. Bu kez Fenerbahçe'nin 2.3 milyon aboneye sahip olduğu YouTube hesabındaki içerikler silinip ismi 'Andrew Tate' olarak değiştirildi. Fenerbahçeli yetkililer YouTube hesabını geri almayı başarsa da içeriklere henüz ulaşılamıyor.
İnsan Kaçakçılığı, Tecavüz, Pornografi… Kadın Düşmanı Fenomen Andrew Tate Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Aktif bir sosyal medya kullanıcısıysanız Andrew Tate ismine mutlaka denk gelmişsinizdir. Geçtiğimiz hafta Greta Thunberg ile Twitter tarihinin en çok beğeni alan kavgasına imza atan Tate, birkaç gün sonra Romanya'daki evinde tutuklandı. Peki kadın düşmanlığı ile ünlenen sosyal medya fenomeni Andrew Tate kimdir? Andrew Tate neden tutuklandı?Andrew Tate'in hayatı ve söylemleri ile bilmeniz gereken en ilginç gerçekleri derledik... 👇