Görüş Bildir

sebitegitim Haberleri

sebitegitim ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. sebitegitim ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Listeden Okuduğun Kitapları İşaretle Genel Kültürünü Söyleyelim!
Kitap okumak zihni sağlıklı tutan, dil yetilerini geliştiren ve elbette genel kültür seviyesini artıran muhteşem bir aktivite. Peki her kitabın genel kültürü artırdığı veya bize bir şeyler kattığı söylenebilir mi? Eğer öyleyse çok kitap okumak değil de nitelikli kitap okumak önemli olmalı değil mi?Bu sorular seni de kendi genel kültür seviyen hakkında meraklandırdıysa harika bir testimiz var. Çünkü bugüne kadar okuduğun kitaplara göre ne kadar kültürlü olduğunu söylüyoruz. 😎Hazırsan, aşağıdaki listeden okuduğun kitapları seçmeye başla bakalım! 👇👇👇
YKS’ye Girsen Hangi Üniversiteyi Kazanırdın?
Birçok genç gibi senin de üniversite hayali kurduğunu düşünüyoruz. Peki hayalini yaşatacak üniversite hangisi olurdu? Soru çözme alışkanlığın, ders konularına olan hakimiyetin ve üniversite hayatı tercihlerine göre sana cevabını vereceğiz!