Görüş Bildir

Kurdela Haberleri

Kurdela ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kurdela ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kadınların Tahammül Sınırlarını Zorlayan 14 Erkek Kıyafet Tercihi
Kadınların ilgisini çekmek gibi bir düşünceniz yoksa, kimin ne dediğini umursamıyorsanız, bekarlık sizin için sultanlıktan da öteyse giymekten çekinmeyeceğiniz kıyafetler listesi de denebilir. Ama biraz olsun kadın fikrine önem veriyorsanız bu listedeki kıyafetleri ufak ufak hayatınızdan çıkarmanız yararınıza olacaktır.
22 Ülkenin Güzellik Standartlarına Göre Kendine Photoshop Yapan Kadın
Kansas'da yaşayan gazeteci Esther Honig her kültürün güzellik algısı üzerine yaptığı araştırmayı bir adım ileriye götürüp kendini o kültürlere göre photoshoplatmış. Ülkelerin güzellik algılarına göre 'Beni Güzel Yap' diyen Esther Honig önce ve sonraları olağanüstü olan çalışması ile büyük beğeni topladı. Sitesinde çalışmalarına hala devam etmekte. Sitesini de ziyaret edebilirsiniz: http://www.estherhonig.com/ kaynak:http://www.buzzfeed.com/
Bihter Ziyagil'in En "Bihter" 32 Kıyafet Seçimi
Sizin hiç kendinizi bir durumdan 'Sen Bihter Ziyagil'sin aptallık etme!' diyerek sakinleştirip, kurtardığınız oldu mu? Eğer yanıt evetse, siz de bu kadına hayransınız. Hatalarına bile. Bihter'i Bihter yapan en önemli şeylerden biri ise tavırlarıyla bütünleşen elbiseleri, ayakkabıları, makyajı ve saçı. En iyilerini sizin için derlemeye çalıştık, eksikler elbette olacaktır, hatta tekrarlananlar bile görebilirsiniz. Çünkü emin olun Bihter Ziyagil her 'ışıkta' her 'sahnede' kendi büyüsünü ayrı ayrı konuşturur.
Damada Evliliği Sorgulatacak 24 Gelinlik Modeli
Her gelin kendi düğününde ön planda olmak ister illaki. En güzel ve en özel gününüzde nasıl bir gelinlik tercih ederdiniz?Sizin geceniz ve herkesin gözleri sizin üzerinizde olsun istiyorsunuz. Peki şaşkınlıktan mı güzellikten mi? Bu ayrıma karar verememiş gelinlere hadi hep birlikte bakalım.