Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hayatınızın En Özel Gününde Burcunuza Göre Giymeniz Gereken Gelinlik Modelini Söylüyoruz!

Moda
3.3bPAYLAŞIM

Burcunuza göre hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüzde ne tarz bir gelinlik giymeniz gerektiğini öğrenmek ister misiniz?

1. Koç Burcu

Entelektüel, öz güveni yüksek ve oldukça da cesur olan koç burcu kadınları, sıradanlıktan hoşlanmazlar. Farklı olmayı ise delicesine severler. İşte tam da bu nedenle, gelinlik tercihlerini klasikten yana değil, aksine farklı ve dikkat çekici olandan yana kullanmalıdırlar.

2. Boğa Burcu

Boğa burcu kadınları narin bir bedensel yapıya sahiptirler. Ayrıca doğal güzelliğiyle bilinen boğa kadını, zarafetin kelime karşılığıdır. Eh hâl böyle olunca romantizmi ve duygusallığı en güzel yansıtan düşük omuz trendi onlar için en doğru tercih olacaktır.

3. İkizler Burcu

Değişken yapılarıyla bilinen ikizler burcu kadınları, aslında oldukça renkli bir -hatta iki- karaktere sahiptirler. Bu nedenle gelinlikleri de onların kişlikleriyle uyum içinde olmalıdır. O yüzden ikizler burcu kadınları, birkaç küçük hamleyle farklı modellere girebilen tek bir gelinlikle düğün günlerine renk katmalıdırlar.

4. Yengeç Burcu

Yengeç burcu kadınları modayı takip etmek yerine, kendi tarzlarını yaratmayı severler. Ancak geleneklerine olan bağlılıkları, düğün günü geldiğinde daha ağır basacaktır. İşte bu nedenle klasik ancak mükemmel kesim bir gelinlik onlar için en doğru seçenek olacaktır.

5. Aslan Burcu

Mükemmeliyetçilikleri ile bilinen aslan kadınları, düğün günlerinin kusursuz ve oldukça da iddialı olmasını isterler. Bu nedenle gelinlik tercihlerini sade tasarımlardan değil, aksine çok daha iddialı olanlardan yana kullanmalıdırlar.

6. Başak Burcu

Başak burcu kadınları detay tutkunudurlar. Asıl güzelliklerin detaylarda gizli olduğunu çok iyi bilirler. Bu nedenle seçecekleri gelinliğin her bir noktası incelikle düşünülmüş ve işlenmiş olmalıdır.

7. Terazi Burcu

Terazi burcu kadınlarının estetik duygusu oldukça gelişmiştir. Modayı da oldukça sıkı bir şekilde takip ederler. Sadece giyim kuşam konusunda değil, hayata dair yaptıkları tüm tercihlerinde oldukça başarılıdırlar. Zevk sahibi terazi burcu kadınları gelinlik tercihlerini zarafetle şıklığın kesiştiği, feminen tasarımlardan yana kullanmalıdırlar.

8. Akrep Burcu

Herkesin bildiği gibi akrep kadınları tutkuyla yoğurulmuşlardır. Çekicilikleri de hat safhadadır. Etraflarında olup da etkileri altına girmemek neredeyse imkansızdır. Hayatlarının en özel günü olan düğünlerinde de bu özelliklerini vurgulamaları en doğrusu olacaktır. Bu nedenle tercihlerini seksi gelinliklerden yana kullanmalılar. Ama "ucuz seksi" olanlardan ise köşe bucak kaçmalılar.

9. Yay Burcu

Yay burcu kadınları hayatı bir seyahat olarak görür. Her an, her saniye etraflarında keşfedebilecekleri güzellikleri arayıp dururlar. Düğün günleri de onların hayat yolları üzerindeki güzelliklerden en önemlisidir. Bu yüzden o özel günü hem güzel hem de rahat geçirmek isterler. Çünkü rahatlarına çok düşkündürler. Bu nedenle balık kesim değil de, içinde kendilerini hapsetmeyecek rahatlıkta gelinlikler giymelidirler.

10. Oğlak Burcu

Oğlak kadınları gereksiz süsleme ve şatafattan hoşlanmazlar. Abartıdan da köşe bucak kaçarlar. Son dönemlerde hit yapan minimalizm, onların hayat tarzıdır desek yanlış olmaz. Bu nedenle oğlak burcu kadınları minimal ve modern kesim gelinlikler tercih etmelidirler.

11. Kova Burcu

Diğer insanların aksine kova burcu kadınları, doğaya aşkla bağlıdırlar. Onun zarar görmesini asla istemezler. Çılgınca artan tüketim kültürünü de bu nedenle sıkça eleştirirler. Ayrıca geçmişe ve yaşanmışlıklara olan inanılmaz da bir saygıları vardır. İşte bu nedenle ruhu olan vintage bir gelinlikle mutluluğa evet demelidirler. Anne, anneanne gelinlikleri de saklandığı yerden çıkarılabilir elbette! :)

12. Balık Burcu

Balık burcu kadınları hayalperestliği ve romantikliği tavan noktasında yaşarlar. Aşk ise onların dünyasında hayat anlamına gelir. Konu modaya geldiğinde ise gerçekten inanılmaz derecede zevklidirler. Bu nedenle hayal gibi görünen bohem gelinlikler tam da balık kadınına uygundur!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nhcarmyjorj

Bazı gelinlikler coook güzel. Ama kova burcuna göre değildi o. Ben onu giymem. Evet balki doğayı anımsatan bir şey giyerim ama onu da giymem. En azından zarif ve şık durmalı ki doğayı yansıtsın

mychocolate567

Ben kova burcuyum ve ben öyle bir gelinlik asla giymem. Resimdeki gelinlik iğrenç. :((

nhcarmyjorj

Demi ben de. Açıklama doğru ama gelinlik tamamen yanlış. Belki yine doğayı andırabilir ama tamamen efsane bir şey olur.

marstakipapatya

Oğlak kadınları gösterişten hoşlanmaz diyen kim çok merak ediyorum ya :D Abi öyle gelinlik de giyilmez ki yani perde gibi

ecem-sinemis-uke1

İkizler, Aslan ve Yay güzelmiş de diğerleri ''hiç giyme sen daha iyi'' durumunda

asliaslihan

akrebi hiç beğenmedim

Görüş Bildir