Görüş Bildir

Yüzde Kaç Yaz Yüzde Kaç Kış İnsanısın?

Haberler
> Test
> Yüzde Kaç Yaz Yüzde Kaç Kış İnsanısın?

Yazcı mısın kışçı mısın? Testi çöz oranını öğren! 👍🏻

1. Güne beş üzerinden bir puan vererek başlayabilirsin.

2. Dondurma dediğin ________ yenir.

3. Yaz geldi mi bu soruyu sormadan olmaz. Hangisi?

4. Bir tane "Esmiyor!" capsi seç.

5. Bir hayvan olsan nasıl bir doğanın hayvanı olurdun?

6. Son olarak... Doğduğun ayı seç.

%88 Kış %12 Yaz İnsanısın!

%88 Kış %12 Yaz İnsanısın!

Verdiğin yanıtlara göre sen tam anlamıyla bir kış insanısın. Sıcak havalarla aran pek iyi değil. Çoğu insan yaz gelince neşelense de seni bir sıkıntı alıyor. Geceleri uyuyamamak, terlemek gibi olaylar sana çok ama çok ters. Kış sana huzur veriyor. Kışın kendini daha dingin ve rahat hissediyorsun. Mesela dışarısı buz gibiyken içtiğin sıcacık bir kupa kahvenin veya salepin tadını yazın içtiğin limonata vermiyor. Yanlış mıyız?

%72 Kış İnsanı %28 Yaz İnsanısın!

%72 Kış İnsanı %28 Yaz İnsanısın!

Verdiğin yanıtlara göre kışa daha çok sempati duyuyorsun. Özellikle çeşit çeşit polarlar, şık bereler, botlar senin olmazsa olmazlarından. Kış aylarında kendini daha da rahat hissediyorsun. En azından yediğin içtiğin şeyin tadını daha iyi alıyorsun. Yaz aylarını da sevmen için o gün havanın serin olması gerekiyor. Yalnız tam anlamıyla da kışçısın diyemeyiz. Çünkü kış aylarının güzel olduğu kadar zor da olduğunu biliyorsun.

%55 Kış İnsanı &45 Yaz İnsanısın!

%55 Kış İnsanı &45 Yaz İnsanısın!

Verdiğin yanıtlara göre sen geçiş dönemi insanısın. Ne kar kıyamet, ilikleri donduran bir hava ne de insana cinnet geçirten sıcak havayı seviyorsun. Senin için ideal hava sokakta rahat rahat gezebildiğin derecede olmalı. Bu şekilde kendini daha rahat hissediyorsun. 👍🏻

%8 Kış İnsanı %92 Yaz İnsanısın!

%8 Kış İnsanı %92 Yaz İnsanısın!

Verdiğin yanıtlara göre sen aşırı derecede yaz insanısın. Takvimler mayıs ayını geçince içini bir heyecan kaplıyor. Tertemiz hava, daha rahat bir giyim, hele suya girecek olmak seni yaz ayları konusunda cezbediyor. Çoğu insan havaların sıcaklığından şikayetçi olsa da sen böyle düşünmüyorsun. Bunu güzel, güneşli günlerin bir diyeti olarak kabullenmişsin bile.

%25 Kış İnsanı %75 Yaz İnsanısın!

%25 Kış İnsanı %75 Yaz İnsanısın!

Verdiğin yanıtlara göre yaz ayları senin için daha güzel. Kapuska gibi kat kat giyinmekten, üstüme ne alsam diye düşünmekten bıktığın hatta çoğu zaman nasıl sıkılıkla giyineceğini tutturamadığın için yaz ayları senin için ideal. Ayrıca yaz demek tatil demek. Tüm yılın yorgunluğunu atmak demek. Unutmadan senin için yaz meyvelerinin yerini hiçbir şey tutmuyor.

%35 Kış İnsanı %65 Yaz İnsanısın!

%35 Kış İnsanı %65 Yaz İnsanısın!

Verdiğin yanıtlara göre yaz aylarını daha çok seviyorsun ama öyle yaz gelsin vs diye ölüp bitenlerden değilsin. Ya da güneşin ucunu görür görmez yazlık kıyafetlere sarılanlardan da değilsin. Aslında her mevsimin kendine göre bir güzelliği olduğunu biliyorsun ama yaz aylarının rahatlığını da hiçbir şeye değişmiyorsun. ☀️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
904
612
276
146
102
65
54
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?