Yolculuk Sırasında Video Çekmeye Çalışırken Kaza Yaparak Arkadaşlarının Ölümüne Sebep Olan Gençler

-

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir video, Himalaya Dağları'nın eteklerinde meydana gelen korkunç bir kazanın saniyeler öncesini gösterdi. Detayları sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Brinder Kunway, erkek kardeşi Sanju Kunwar ve arkadaşları Dipu Dani, araçla yolculuk yaparken korkunç bir kaza geçirdiler.

Hepsi 20'li yaşlarında olan gençler arabada gülüyorlar, cep telefonlarından video çekerken el sallıyorlardı. Video görüntüsünde görüldüğü üzere, gençlerden biri bir anlığına yukarı bakıyor ve paniklemeye başlıyor. Sonrasında bir fren sesi duyuluyor, araba dik bir yamaçtan yuvarlanıyor ve takla atıyor. Tam o sırada da görüntüler kesiliyor.

Polis, Hindistan'ın kuzeyinde gerçekleşen bu kazanın nedenini anlamak için video görüntülerini kullandı.

Gençlerden biri hayatını kaybetti. Diğer ikisinin durumu ise kritik. Yaralı adamlar ambulans ile en yakın hastaneye götürüldü. Şu an doktorlar hayatlarını kurtarmaya çalışıyorlar. 

Yaşanan bu acı olay, son dönemlerde selfie çekmeye çalışırken birçok insanın hayatını kaybettiği Hindistan'da toplum güvenliği uyarılarını arttırdı.

Geçtiğimiz ay 33 yaşındaki bir kadın da selfie çekerken kaza yaptı. Üç gün önce de yine selfie çekmeye çalışırken iki turist boğuldu.

Goa'daki polisler, sahillerde ve uçurum kenarlarında belirledikleri 24 bölgeyi 'selfiesiz bölge' olarak belirlediler. İnsanların selfie uğruna hayatlarını tehlikeye atmasını engellemek temel amaç.

Umarız, böyle üzücü haberler duymayız artık. 😔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
srcnicli

Doğal seleksiyon

reenkarnelilith

lafı ağzımdan aldın.

lorlen

Sert olsa da babamın bir lafı vardır. "Akıllılar yaşar, aptallar ölür." Suçsuz olan insanların da ölümlerine sebep olmaları üzücü .

shiroshinju

Bunlar yüzünden bir başka insanın ölmemesine sevindim,sadece arabada ki oksijen israflarının yok olması tek mutlu eden detay oldu.Kendi canları zaten değersiz başka insanların hayatını da tehlikeye atıyorlar,düşüneciz yaratıklar.

Görüş Bildir