Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yok Artık! Ailesiyle Bağlarını Koparmak Adına Göbek Deliğini Aldırıp Sevgilisine Hediye Eden Kadın

413PAYLAŞIM

23 yaşındaki Meksikalı kadın, göbek deliğini aldırdı ve aşkının sembolü olarak erkek arkadaşına hediye etti.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article...

23 yaşındaki Paulina Casillas Landeros, ailesine kızdığı için bıçak altına yattı ve göbek deliğini aldırarak erkek arkadaşına hediye etti.

Paulina dövmeler ve piercinglerle dolu hayat tarzından dolayı ailesiyle anlaşamıyordu. Bir gün sırf ailesini kızdırmak için tehlikeli bir operasyon geçirdi. Ameliyatla göbek deliğini aldıran Paulina, onu 2015'teki sevgilisi Daniel'a hediye etti.

3 yıl sonunda ailesiyle barışan Paulina, 2015'te sergilediği bu tavrı, 'lakayıt' ve 'tahrik edici' bulduğunu söyledi.

''Ailemle her zaman problemlerimiz oldu, kendimi onlara hiç yakın hissedemedim. Vücudumu değiştirmek ise her zaman hoşuma giden bir olaydı. O zaman onlara çok kızmıştım. Herkesle ve her şeyle bağımı koparmak istedim.'' diyor Paulina. Göbek deliğini tercih etme sebebi ise göbek bağının onu annesine ve dolayısıyla ailesine bağlaması ve onun dünyaya geldiği bölge olması.

''Kendimi sembolik olarak insanlıktan çıkarmak istedim, bir uzman tarafından ameliyat edildim ama o da yarayla nasıl ilgileneceğimi bana söylemedi ve enfeksiyon kaptım.''

''Günlerce yataktan çıkamadım, karantinaya alınmış gibi hissediyordum. Kaslarımı kımıldatamıyordum, gülemiyordum bile. Sonra kendiliğinden iyileşti ama hiçbir zaman %100 iyileşmeyecek ve tam olarak kapanmayacak.'' diyor 23 yaşındaki genç kadın. ''O zamanki erkek arkadaşıma gerçekten aşıktım, benim zor zamanlarımda yanımda oldu ve beni hayatta en çok etkileyen kişilerden birisiydi.''

''Kurutulan göbek deliği parçasını bir poşete koydum. Yanına da 'Seni seviyorum.' yazan bir not. Çok duygusaldı.''

''Onu sonsuza kadar saklayacağını söyledi ki saklıyor da. Çünkü bunun arkasında yatan anlamı biliyor. Daniel ve ben şimdi arkadaşız ama birbirimizi her zaman seveceğiz.''

''Yaptığımdan pişman olsam da, sahip olduğum şeyden memnunum. Bu beni ben yapan şey.

''Kendimi annemin yerine koyunca berbat hissediyorum, onun için yıkıcı olmuştur yani. Annem çok üzülüyordu. Hayal dahi edemiyorum, kendi çocuğun gelip seninle bütün bağlarını koparmak istediğini söylüyor. Geçmişe dönüp bunu geri alabilsem, kesinlikle yapardım. Bu oldukça pervasızcaydı ve birçok kişiyi incittim.'' diyor pişmanlığını dile getiren Paulina.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chuck-berry

Götünü kestirip vereydin sevgiline...

kanlikontesdiyin

pislik orosbu çocu

wolfgangmami

krdş ne yapıon mk

arslanoglu_27

gereksiz hareket

insancik

İnsanların çok farklı motivasyonları var, beni derinden şaşırtan ve etkileyen.

Görüş Bildir