Yaptıkları Kan Dondurucu Açıklamalarla Gercilikte Sınırları Zorlayan İnsanlar

-

Yine umudumuz kalmadı, yine hiçbir şeye inancımız kalmadı...

21. yüzyılda bizlere Cahiliye devrini yaşatan zihniyetlerin gerici açıklamaları hiç durmuyor devam ediyor...

21. Yüzyılda Cahiliye Devrini Yaşıyoruz! Gericilikte Zirve Yapan Kirli Zihinlerin Kurduğu Kan Dondurucu Cümleler - onedio.com
21. Yüzyılda Cahiliye Devrini Yaşıyoruz! Gericilikte Zirve Yapan Kirli Zihinlerin Kurduğu Kan Dondurucu Cümleler - onedio.com

O açıklamalarla sizi baş başa bırakıyoruz.

1. "Bazı kadınlar duramaz, erkekleri azdırır. İşte bu yüzden kadınlar sünnet olmalıdır, erkekler de kadınlarına karşı çok dikkatli olmalıdır."

- Prof. Cevat Akşit

Bu açıklamaya gülsek mi ağlasak mı şimdi?

2. "Annen de olsa diz kapağının üstü tahrik eder. İslam gerçeği konuşuyor, hayal aleminde değil. Olmaz diye bir şey yok. Olur. Biri yapmazsa biri yapar."

- Alparslan Kuytul

Son derece mide bulandırıcı bir açıklama! Alparslan Kuytul adlı bu karanlık zihniyet, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik operasyonda gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen isimlerden biriymiş. "FETÖ/PDY, PKK/KCK, El Kaide ve DEAŞ silahlı terör örgütlerine bilerek ve isteyerek yardım etme" ile "suç örgütü kurmak ve yönetmek, örgüt faaliyeti çerçevesinde nitelikli dolandırıcılık ve özel belgede sahtecilik" suçlarından tutuklanan bu şahıs sulh ceza hakimliğine sevk edilmiş.

Şaşırdık mı? Tabi ki de hayır.

3. "Ahirette kadınlar için yine biz erkekler varız. Erkek çeşit sever, bir taneyle doymaz. Bir tane kadınla doyan erkek sapıktır. Kadın ise fıtratı gereği kocasıyla yetinir."

- Şeyh Abdullah Yolcu

Tek eşliliği savunan erkekleri sapıklıkla suçlayan Yolcu videoda, "Tek eşi olan erkekliğini test ettirsin! Tek kadınla doyan erkek sapıktır" diyor. O zaman tek eşli olan erkekler durup düşünsün, kesinlikle onlarda bi' sorun vardır. (!)

4. "Cariyeyle yatmak için nikah şart değildir, sayı şartı da yoktur. Rahmete bakın ey arkadaşlar sayı bile şart değil, mücahide ne kadar şans tanımış Allahü Teala. İstersen 100 tane cariye al, ne kadar bileğin güçlüyse o kadar al."

Yolcu'dan yine mide bulandırıcı bir açıklama daha.

5. "Cehennemin çoğunluğu kadınlardan oluşur. Akıl ve din bakımından erkeklere göre noksandırlar. Kocasının salya ve balgamlarını yalasa da kadın erkeğin hakkını ödeyemez. Bu hadisler uydurmadır diyen kadınlar, bu hatadan dönmelidir."

- Cübbeli Ahmet Hocaefendi

Bu açıklamanın neresinden tutarsanız tutun elinizde pislik kalır.

6. "Yani kızın şu sokaktan geçip de okula pantolonla giderken yüreğin parçalanıyor mu senin? 18 yaşında kaşını aldıran kızın üniversiteye giderken o halde, yüreğin parçalanmıyorsa vallahi kıyamet günü cehennem seni parçalayacak."

- İlahiyatçı Dr. İhsan Şenocak

Konuşmanın devamı aynı kan donduruculuk ile devam etmiş; "Allah'ın emanetini ne hale getirdin? Sevindin üniversiteyi kazanınca; ODTÜ'ye, Boğaziçi'ye gidince sevindin. Doktor olacak, mühendis olacak, 5 milyar aylık alacak, arabaya binecek, eşine mecbur olmayacak, mahkum olmayacak… Peki onlara sevindin; kot pantolonuyla erkeklerin bakışı arasında kızın yürüyor, delikanlılar arkasına takılmışlar, arkasından gidiyorlar. Yavrunu cehenneme attın cehenneme."

7. "Kadınların, erkeklerin olduğu spor salonlarına gitmeleri haramdır. Müşrik kadınlar varsa, her yerleri örtülü olarak durabilirler. Müslüman kadınların arasındayken de göğüslerden, diz kapağına dek kapalı olmalıdırlar."

İhsan Şenocak'tan yine iğrenç bir açıklama daha. Artık sadece utanıyoruz...

8. "Atatürk'ün fotoğrafı normal bir fotoğraf değildir, tağuttur.* Lat, Menat, Uzza gibi bir puttur. Kemalistler, Atatürk'e kulluk ederler, onu peygamber zannederler."

- Ebu Hanzala

*Allah’tan başka tapınılan ve hak yoldan saptıran her varlık, put, şeytan, kâhin ve sihirbaz.

Bu açıklamanın ne kadar gerici ve sığ olduğunu söylemeye bile gerek yoktur herhalde? Zaten DEAŞ'ın Türkiye sorumlusu olduğu ileri sürülen 'Ebu Hanzala' kod adlı bu şahıs hakkında bir dava açılmış ve yakın zamanda da karara bağlanmış. Gerçekleşen davada mahkeme heyeti, 1 sene 20 gündür tutuklu bulunan şahsa ‘silahlı terör örgütü kurma ve yönetme’ suçundan 12 yıl 6 ay ile ‘terör örgütü propagandası’ suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün hapis cezası verdi.

9. "Geleneksel Fıkıh'ımızda IŞİD'in yaptıklarının tümü meşrudur!''

- İlahiyatçı Yazar Ali Rıza Demircan

İŞİD'in yaptığı katliamları uygun bulan bir zihniyetten çok da bir şey beklememek lazım sanki...

10. "Kadının yüzüne vurmayacaksın. Göğüs kısmına, beline vuramazsın. Emniyete sorun, nasıl vurulacağını size öğretsinler. Cetvelden uzun bir sopayla vuramazsın. Acıtmak için değil deşarj olmak için vurulur."

- Nurettin Yıldız

Kadına DEŞARJ olmak için şiddet uygulayan bir kafa... Yazıklar olsun!

11. "Kadın namaz kılmazsa, kocası yatağa çağırınca gelmezse, hayız hali bitince temizlenmezse dövülebilir. Fakat sabah döverseniz, akşam yatmaya kalkmayın."

- Ali Kara Hocaefendi

Alın işte, Nurettin Yıldız gibi köhne bir zihniyet daha. Farkında değiliz ama etrafımız bunlar gibi şiddete meyilli şahıslarla çevrili aslında.

12. "Hamile kadının dışarıda dolaşması terbiyesizliktir."

- Ömer Tuğrul İnançer (Cerrahi tarikatı şeyhi)

Hamile kadın 9 ay boyunca eve hapsedilmeli, hava almamalı hatta becerebiliyorsa nefes bile almamalı. Çünkü o bir kadın. (!)

13. "Açıl kızım, gelen öpsün giden yalasın."

- İrfan Balkanlıoğlu ( Sakarya Valisi)

Akıllara durgunluk veren bu cümle, gerçekten son nokta.

14. "Bilerek namaz kılmayan öldürülür veya ömür boyu hapsedilir, eziyet edilir."

- Ebubekir Sifil 

Bu açıklamadan daha da acı olan bir şey varsa o da kendisini din adamı olarak tanımlayan bu kişiye "tapan" ve her dediğini salt doğru olarak kabul eden bir sürü kişinin olmasıdır herhalde.

15. "Laiklik şirktir. Her laik müşriktir, her müşrik de laiktir."

- Timurtaş Uçar Hocaefendi (Milli Piyango Genel Müdürü Bekir Yunus Uçar'ın babası)

Özür dileriz be Atam! Artık son noktayız, söyleyebilecek hiçbir şey yok...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ceyhun-nuri

su anda hıssetıgım ofkeyı sıze anlatamam

eda.duzyurt

Atatürk bunun gibileri zamanında iyi ki asmış

sindarli-thranduil

ülkemizin makus talihi kanseridir bu tipler verdikleri zarar çok büyük boyutlarda olmuştur her zaman kişisel gelişim çok önemli arkadaşlar okuyalım okutalım araştıralım öğrenelim .

riverdale-and-narcos

Bunları söyleyenler de yobaz çomarlar! Vallahi küfür etmeye gelinmez. Ellere yazık!

riverdale-and-narcos

Alkış butonuna basanlar hangi kafayı yaşıyorlar? Ne kullanıyorsunuz bize de söyleyin?

Görüş Bildir