Yaklaşık 200 Erkekle Birlikte Olan Seks Bağımlısı Kadın Tek Eşliliğe Yöneldiğini Açıkladı!

-

Yaklaşık 200 erkekle beraber olan seks bağımlısı anne, tek eşli bir hayat yaşamak istediğini belirtti. Onu, bu değişime nelerin ittiğini ve hayatında neler olduğunu sizler için Unilad'dan derledik.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/sex-addict...

30 yaşındaki Laurie seks bağımlısı ve insanı endişelendirecek derecede erken yaşta başlayan bu alışkanlığının üstesinden gelmeye çalışıyor.

Geçtiğimiz yıla kadar Laurie, her hafta birçok yabancı ile beraber oluyordu.

The Sun ile yaptığı röportajda: "Beraber olduğum erkekleri saymayı bıraktım ama 100-200 arasında bir şey olmalı. Seks benim için hiçbir zaman yeterli olmadı. Ama oğlum Henry'nin nasıl etkilenebileceğini fark ettiğimde yardım almam gerektiğini anladım." şeklinde açıklamalarda bulundu.

Laurie'nin kitabı 'Diary Of A Sex Addict', genel hatlarıyla genç kadının hayatını anlatıyor.

Laurie'nin seks hayatı 12 yaşındayken başladı ve bir yıl sonrasında da ilk erkek arkadaşıyla beraberdi. 

"Yaşım oldukça küçüktü dolayısıyla yanlıştı. Ama o zamanlarda bile cinsel dürtülerimin oldukça yüksek olduğunu biliyordum. Hem erkeklerle hem de kızlarla beraber oluyordum (birçok seks bağımlısı gibi) ve birileriyle beraber olmak için sabırsızlanıyordum."

Laurie'nin bu dürtüleri 20'li yaşlarında daha da artmış.

"Arkadaşlarımla geçirdiğim bir geceden sonra seks kulübe giderdim çünkü seks yapmayı çok isterdim. Eski sevgilim bile beni Liverpool'da bir seks partisine götürmüştü. Beni bir seferde altı erkekle beraber olurken izlemişti. Modumda olmadığımda bile haftada birkaç adamla beraber oluyordum. Dürtülerimi kontrol etme konusunda kendimi güçsüz hissediyordum ve seks beni yatıştırıyordu. Sanırım ilişkinin heyecanını yaşamak istiyordum. Instagram'da yabancılarla tanışıyordum, fotoğraflarıma övgüler yağdırıyorlardı ve sonrasında seks için buluşuyorduk."

Arkadaşlık uygulamaları dışında uzun süreli partner bulma konusunda oldukça sıkıntı yaşıyor. Laurie, The Sun ile olan röportajında şimdiye kadar altı ciddi ilişkisi olduğunu ama erkeklerin açık ilişkiyi kaldıramadıkların söyledi.

Laurie, istismarcı erkeklerle de beraber olduğunu söyledi.

"Sıklıkla erkekleri ve diğer bağımlıları kontrol eden ben oluyorum. Hükmedilmek her zaman ilgimi çekmişti ama bir keresinde bu tarzda bir adama köle oldum resmen."

Laurie iki erkek tarafından takip edildiğinde ve rahatsız edildiğinde artık yardım alması gerektiğini anladı.

Seks ve Aşk Bağımlıları destek grubuna kaydoldu. Diğer bağımlılarla beraber buluşmalara katılmaya başladı. O zamanlar beraber olduğu kişi Ian, Laurie'yi destekledi ama iyileşme sürecindeki baskı sonucu ayrıldılar. Kitabın konusu da o zaman aklına gelmişti. 

"Her zaman yaşadıklarımı bir günlüğe yazardım ve iyi bir hikaye olacağını düşünürdüm. Sonrasında destek grubu toplantılarına katılmaya başladım ve hepimizin ne kadar aynı olduğunu gördüm. Şimdi arkadaş olduğumuz bu kadınlar da çocukluğunda benimle aynı problemleri yaşamışlar. Hepimizin sorunlu aileleri, istismarcı ve ihmalkar ilişkilerimiz olmuş. Her seferinde çözümü sekste aramaktan hepimiz aynı utancı duymuştuk. Eskiden böyle bir suçluluk hissederdim. Eğer erkeksen efsane veya çapkın olarak görünürsün. Ama kadınlar için hep en kötü şeyleri söylerler. Bu nedenle aynı şekilde yargılandığını hisseden kadınlarla bir araya gelmek inanılmaz rahatlatıcı."

Laurie, destek grubu sayesinde dört aydır herhangi biriyle beraber olmuyor ve ilerleyen zamanlarda biriyle tek eşli bir ilişki yaşamayı umut ediyor.

"Elbette ben hala benim. Seks dürtülerim her zaman yüksek olacak ama eğer biriyle beraber olursam umarım tek eşli bir ilişki yürütebilirim. Ama kendimi olduğum gibi kabul ediyorum ve artık utanmama gerek yok."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bykzlt

Toplum ve insanlık için faydalı bir karar tebrikler. Hiç olmazsa hpv hiv gibi virüsleri daha fazla yaymamış olacak #k

oguz-emre-bayrak

sona kalan gavattır :)

Gizli Kullanıcı

Neymiş kadın 12 yaşında ilk sex deneyimini yaşamış. Yetişkin yaşta olan sapıkların aklına 12 yaşında bir çocuğun cinsel şeyler yaşamasını normal miş gibi gösterip 12 yaşında olan bir çocuğuda bu deneyimi özendiriyorsunuz !! Ayrıca matematiğinizi sikeyim içeriğin tamamen başka amaçla yazıldığı bariz belli her hafta bir kaç kişi ile beraber olduğunu söylüyorsunuz. 18 den başlayıp 30 yaşına kadar yalnızca minimum sayı olan 2 erkekle beraber olsa 1248 erkek yapar nasıl oluyorda 100-200 arası oluyor ? Geçen ay mı başlamış bi kaç kişiyle beraber olmaya ? Yine sikim sonik bir içerik , yine porNEDİO dan pedofililiğe ve orospuluğa özendirme çabası...!

amd

paralı asker

ates86

hemende kitap yazmış:)

adekaj

kitap yazmazsa ceza veriyorlar

ates86

Yakında filmi çıkar

Görüş Bildir