Ünlü Şarkıcı Demi Lovato Yüksek Doz Eroin Sebebiyle Hastaneye Kaldırıldı!

1.2bPAYLAŞIM

Demi Lovato, son on yılın en popüler yıldızlarından biri olsa da, son dönemde şarkılarından çok yaşadığı kişisel problemler ile gündeme geliyor. Şarkıcı dün acilen hastaneye kaldırılarak bir kez daha sevenlerini ve müzik dünyasını üzdü.

Dünyaca ünlü şarkıcı Demi Lovato, dün öğlen saatlerinde acilen hastaneye kaldırıldı.

25 yaşındaki şarkıcının Hollywood Hills'teki evinden "aşırı doz eroin kullanımı" sebebiyle yakınlardaki bir sağlık merkezine götürüldüğü belirtildi.

İlk müdahalenin ardından kritik eşikten geri döndürüldü ve teyzesi yaptığı açıklamada durumunun şu an için iyi olduğunu söyledi.

Önce evinde aşırı doz uyuşturucu durumlarında kullanılan bir kimyasal ile acil müdahale edilen ve ardından ambulansla hastaneye kaldırılan şarkıcının teyzesi akşam saatlerinde uyandırıldığını, bilincinin açık olduğunu ve durumunun stabil ilerlediğini belirtti.

Demi'nin ailesi ve yakınları sevenlerine destekleri ve duaları için teşekkür ederken, şu an ortada yanlış bilgiler dolaştığını ve bunlara itibar etmeden özel hayata saygı duyulmasını talep ediyor.

Şu an için her şeyin yolunda olduğunu ve gelişmeleri paylaşacaklarını ifade ediyorlar.

Pazar günü California'da bir konser veren şarkıcı oldukça sağlıklı ve mutlu görünüyordu.

Önceki gün de bir arkadaşının doğum gününü kutlamak için çıkmıştı ve sosyal medyadan paylaşılan fotoğraflar oldukça eğlendiklerini gösteriyordu.

Daha bir ay önce "Sober" (temiz, ayık) adlı bir şarkı yayınlamıştı.

Sözlerinde "Özür dilerim anne, artık temiz değilim", "Söz veriyorum yardım alacağım" ve "Kendimden özür diliyorum" gibi cümleler geçen şarkı aslında bu durumun habercisiymiş.

Demi Lovato'nun bu yaşadığı ne yazık ki sürpriz değil.

Pek çok çocuk yıldız gibi o da çocukluğundan beri pek çok kişisel sorunla mücadele ediyor. Geçmişinde Disney olan yıldızların çoğunda benzer problemler var, ancak Demi Lovato bu travmayı ağır yaşadı.

Toplu bir çocuk olmasına rağmen şöhreti yakalamak, korumak için zayıflık takıntısı ve yeme bozukluğu sahibi oldu.

Ruhsal, mental sorunlarıyla ve insanların zorbalıklarıyla başa çıkmak için kötü alışkanlıklar edindi. Alkol, uyuşturucu ve kendine zarar verme alışkanlığı yüzünden az kalsın erken yaşta kariyerinden ve hayatından olacaktı.

Üstelik bunlarla o kadar erken tanıştı ki, 18 yaşına geldiğinde bir rehabilitasyon merkezine yatarak tedavi gördü.

Tedavi sonrası tamamen arındığını göstermek için bileklerine "Stay Strong" (Güçlü Kal) dövmesi yaptıran şarkıcı, kariyerine de başarılı bir dönüş yapmıştı.

Artık bedeniyle, kilosuyla ve geçmişiyle barışık olan Demi Lovato, 2012 tarihli "Stay Strong" belgeseliyle her şeyi hayranlarına anlatmıştı.

6 yıldır tüm kötü alışkanlıklardan uzak kaldığını belirten yıldızı yeniden bu sorunların içine çeken sebebin ne olduğunu şu an için bilmiyoruz.

Tüm müzik dünyasının ve hayranlarının destek olduğu Demi Lovato'nun bir an önce iyileşip sorunlarından arınması ve bir daha böyle haberler almamak dileğiyle.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir