Görüş Bildir

Üniversitede Tepki Çeken Fotoğraf: Rektör Koltuğunu AKP'li Kurtulmuş'a Bıraktı...

Anasayfa > Gündem

AKP'nin 7. Olağan Kongresi'ne katılmak üzere Gaziantep'te giden AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın'ı ziyareti sırasında çekilen bir fotoğraf tepki çekti. Kurtulmuş'un makam koltuğunda rektör Özaydın'ın da ayakta beklediği görüldü.

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş partisinin 7. Olağan Kongresi’ne katılmak üzere gittiği  Gaziantep’te  çeşitli ziyaretlerde de bulundu. Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’ı da ziyaret  eden Kurtulmuş’un ziyaret sırasında çekilen bir fotoğraf ise tepki çekti.

Fotoğrafta Kurtulmuş’un, rektörün makam koltuğunda, rektör Özaydın’ın da aralarında bulunduğu bazı kişilerin ise ayakta, ellerini önde kenetlemiş şekilde durduğu görülüyor.

Fotoğrafta Kurtulmuş’un, rektörün makam koltuğunda, rektör Özaydın’ın da aralarında bulunduğu bazı kişilerin ise ayakta, ellerini önde kenetlemiş şekilde durduğu görülüyor.

Fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Demokrat Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt,” Ak Parti Milletvekili Numan Kurtulmuş, Gaziantep Üniversitesi Rektörünün koltuğuna oturmuş. Rektör bey de ayakta dikiliyor. Rektör dediğin böyle olacak.@NumanKurtulmus  yakışmışsın koltuğa, yaparsa Ak Parti yapar. Durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.

Kendisini dekan olarak atamıştı...

Kendisini dekan olarak atamıştı...

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, kendisini güzel sanatlar fakültesine (GSF) vekâleten dekan olarak atamasıyla gündeme gelmişti. Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın'ın ataması, 24 Eylül 2020 tarihinde yapılmış, Özaydın, dekanlık görevi için üniversitede profesör bulunmadığını savunmuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
184
85
24
8
5
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Hani olur da bu kan emicilerden ülke bir gün kurtulursa, bir mucize gerçekleşir de ülke bu enkazın altından sağ çıkmayı başarırsa eğer umarım bu halk çok güz... Devamını Gör

Gollum

Tam AKP rektörü... Bir yandan sınıfa girdiğinde yerini ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'e vermek istediğinde öğretmene "sınıfta cumhurbaşkanı bile öğretmenden... Devamını Gör

kadir_33

Bu nasıl bir rezaletlik ya hiç mi utanmanız yok rektör sen nasıl bir yalamasın o koltuğa sen varken senden başka kimse oturamaz ilkokuldaki bir müdürün koltu... Devamını Gör