Görüş Bildir
Haberler
Twitter'ın Açığını Bulan İki Türk Öğrenci Amerika Yolcusu

etiket Twitter'ın Açığını Bulan İki Türk Öğrenci Amerika Yolcusu

ATKN
15.10.2015 - 17:45 Son Güncelleme: 16.10.2015 - 13:05

Twitter’ın sistem açığını bulan Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencileri Batuhan Katırcı ve Cihan Nalbant Amerika’ya davet edildi. Katırcı ve Nalbant, Twitter CEO’su Jack Dorsey’in özel davetlisi olarak San Francisco’da düzenlenen Twitter Flight etkinliğine katılacak.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Dünyanın en büyük mikro blog sitesi Twitter’da ve Twitter’ın bir süre önce satın aldığı canlı yayın platformu Periscope’ta yer alan sistem açıklarını bularak geliştirdikleri çözümlerle dikkat çeken ikili, emeklerinin karşılığını onur verici bir davetle almaya hazırlanıyor. 

Geliştirdikleri uygulamalarla Twitter tarafından fark edilen ve sistemde yer alan yazılımsal açıkların raporlanması ile özel olarak davet alan öğrenciler, dünyanın önde gelen yazılımcılarının katılacağı ve Twitter’ın yeni araçlarını tanıtacağı Twitter Flight organizasyonunda yer alacak.

Batuhan Katırcı - Cihan Nalbant

Organizasyonda projelerini dünya liderlerine tanıtma şansı elde edecek olan Batuhan Katırcı ve Cihan Nalbant aynı zamanda endüstri liderlerinden bir iş modeli olarak Twitter’ı nasıl kullandıkları hakkında bilgi alma imkanına da erişecek.

LOG

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3709
286
246
152
142
70
0