Twitter'dan Sahte WhatsApp Görseli Paylaşan Kocaeli Belediyesi'ne CHP'nin Verdiği Kapak Gibi Cevap

532PAYLAŞIM

Artık paylaşım yaparken 10 kere düşünmeleri lazım. 😂

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp gizlilik ilkelerini yenilemişti hepimiz gayet iyi biliyoruz çünkü günlerce bu meseleyi konuştuk.

8 Şubat'tan itibaren bu uygulamayı kullananların verileri Facebook ile paylaşılabilecek. Bu sözleşmeyi kabul etmeyenler de uygulamayı kullanamayacak.

Kullanıcılara gönderilen bu sözleşmeyi anlamadan kabul edenler ve bütün yazışmalarının, fotoğraflarının paylaşılacağını düşünenler de kara kara ne yapacaklarını düşündü bir süre.

Herkes sosyal medyada "Şimdi ne olacak?" sorusunun cevabını bulmaya çalıştı. Goygoylar da havada uçuştu tabii.

Buradan eğlenceli paylaşımlara bakabilirsiniz;

WhatsApp'ın Yeni Gizlilik Sözleşmesi Karşısında Far Görmüş Kediye Dönen Kullanıcılardan Güldüren Paylaşımlar - onedio.com
WhatsApp'ın Yeni Gizlilik Sözleşmesi Karşısında Far Görmüş Kediye Dönen Kullanıcılardan Güldüren Paylaşımlar - onedio.com

Bu goygoy furyasına her popüler olayda olduğu gibi belediyeler de katıldı. Kocaeli Belediyesi, Twitter hesabından bu sahte WhatsApp görselini paylaştı.

Bu paylaşımı gören CHP Kocaeli İl Başkanlığı da Twitter hesabından "Ekran görüntüsünün kırpılmamış hali" diyerek çözülemeyen su sorunuyla ilgili vatandaşların atmış olduğu mesajları yayınladı.

CHP'nin verdiği bu cevap da insanların hoşuna gitti tabii.

Siz kapağı nasıl buldunuz? Hadi yorumlara gelin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
r.melektokgoz

Bir Kocaelili olarak chpnin bu yaklaşımını anlamsız buluyorum, chp izmit belediyesini kazandı ve izmitte sürekli çöp sorunu yaşıyoruz, belediye gelip çöp toplamıyor. Su kesintisi ile alakalı ise yazdıkları gibi bir problem yaşanmadı, örneğin başiskelede 12 saatlik bir kesinti yaptılar, alt yapı çalışması için, 1 hafta önceden haber verdiler muhtarımız aracılığıyla, herkes önlemini aldı. Yani burada boş algı yaratmanın bomboş içerik üretmenin alemi yok. Bu site iyice algı yönetme furyasına kapıldı. Eleştirirken doğru bilgilerle eleştirmek lazım!

kemal-kabal

Ben de Kocaeli 'de oturuyorum Yuvacıkta bize kesinti vurmadı ama 5 aylık bebeği olan Ablama 12 saat kesinti olacak dediler 2 gün su gelmedi ve perişan oldular. Muhtemelen aynı durumda olan çok insan vardı ki sorunu esprili bir şekilde gündeme getirdiler. Sizin sorun yaşamamanız başkalarının da yaşamadığı anlamına gelmez. İzmit Belediyesinin de ne kadar mükemmel çalıştığını hepimiz görüyoruz. Fatma Hanım tarafsız herkese güzel hizmet veriyor. Muhalefet yapmak için yapmayın. Whatsapp, facebook, twitter her yerden ulaşabilirsiniz, yaşadığınız sorun varsa çözer. Bu kadar da şeffaf çalışıyor. Bu arada anam değil babam değil bana hizmet de vermiyor para da ama doğruya doğru demek erdemdir.

koray-polat

Fabrikamız Gebze'de kaç gündür su yok. Ha geldi ha gelecek derken telefonlara bile çıkmıyorlar artık. Neyse sizde varsa demek ki bizde de var da bizim haberimiz yok. Bomboş algı yarattık özür dileriz.

r.melektokgoz

Kemal Bey, iş yeri olarak kapımızda çöpün uzun süre beklemesinden kaynaklı kaç kez başvuru yaptıysak da muhattap alamadık, bize toplayıcılarla anlaşmalarının bittiğini ve yeni anlaşma yapılana kadar problem olabileceğini söylediler 4.başvurumuzda ve sorun hala çözülebilmiş değil. Benim de kimse anam babam değil, işini yapana yaptı yapmayana da burada yapmadı diyoruz. Ancak herkes kendi işine geldiği gibi yorumluyor haberdeki gibi...

despresso

iyi de adamlar mizah yapmış burda hemen bozmanın alemi var mı? adam içlenmiş bişeyler paylaşmış diye bi twit vardı o aklıma geldi .))))

sabahci

Chpnediyor=onediyor geçen gün istanbulda sular kesildi onuda yazaydınız yaaaa

dr_geyik

İstanbul'un son 3 aylık hava durumunu bir araştır bakalım kaç kere yağmur yağmış. İklim değişimini bile CHP'yi karalamak için kullanan çomar sürüleri sizi.

mert-goren1

amip

koray-polat

mal

emre_akdag

Mizah amaçlı yapılan paylaşımının da nasıl içine edilir görmüş olduk. Kapak bu peh.

t-c-ahmet-yilmaz

burdan mesaj cikarmasi beklenen kitle muhtelemen bu mesajdan bi bok anlamayacaktir . mesaj cikaranlar zaten olayin coktan farkina varmis olanlardir.

Görüş Bildir