Türkiye'deki Hayvan Mezarlıklarından Özellikle Hayvan Sahiplerini Duygulandıracak Mezar Taşları

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Tüm dünyada sayıları oldukça fazla olan hayvan mezarlıkları Türkiye'de de yavaş yavaş artıyor. Şehirleşme sebebiyle insanların, evcil hayvanlarını gömebilecekleri bir bahçeleri ya da boş araziler kalmadı. Evcil hayvanını öldükten sonra çöpe atma fikri her hayvansever için korkunçtur. İlk olarak hayvansever bir çiftin hayvanları öldüğünde ne yapacaklarını düşünmeleriyle başlayan hayvan mezarlığı fikri önce İstanbul'da, daha sonra ise Bursa, İzmir ve Ankara'da hayata geçirildi. Hayvan dostlarını kaybedenlerin yaptırdıkları mezar taşları, gören tüm hayvanseverleri duygulandırıyor.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
blizzard

Hayvanı hediyelik eşya niyetine alıp bakamayınca sokağa ya da ölümüne sebep olup ölüsünü çöpe atınca Allah bize dini doğru anlamayı nasip edecek ve batılı zihniyetinde olmayacağız? Doğru mu anlamışım zihniyetine tükürdüğümün Arapçıları!

alper-serinkan

Farkettiyseniz bi tane bile çomar yok Kahrlolsuün Kapitalizm..

ahmet-battal1

Hayvanları tanıdıkça insanlardan nefret ettim derler ya, işte bu insanlar da gerçek dostluğu hayvanlarda buldukları için böyle dile getiriyorlar üzüntülerini.

ali-ciftci4

hayvan sevgisine karşı çıkan ve bunu saygısız bir biçimde dile getiren herkesin tez zamanda geberip mezarsız kalması dileğiyle ^^

kingxmoriarty

Kalpsiz insanlarsınız. Ben içeriğe girdiğim an ağlamaya başladım. Nasıl geçip burada böyle kalpsiz yorumlar yapabiliyorsunuz siz?

Başlıklar

AnkaraBursaİstanbulİzmir
Görüş Bildir