Görüş Bildir
Haberler
'İsmet İnönü Bu Ülkenin Başına Gelmiş En Büyük Felaketlerden Biridir'

'İsmet İnönü Bu Ülkenin Başına Gelmiş En Büyük Felaketlerden Biridir'

Banu Arsoy
26.12.2014 - 14:35 Son Güncelleme: 26.12.2014 - 16:27
İçeriğin Devamı Aşağıda

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın dün yaptığı,'Din değiştirip, ne meslekle uğraştığı belli olmayan birisinin sözlerini ciddiye almıyorum' sözünün ardından Tuğçe Kazaz'dan cevap gecikmedi. Kazaz ayrıca İsmet İnönü ile ilgili de tepki çekecek sözler sarfetti.

KAZAZ: EDERİNİN 3 KURUŞ BİLE ETMEYECEĞİNİ ANLADIĞIM İÇİN DAVA AÇMIYORUM'

Kazaz, 'Benim ne iş yaptığım ortada yıllardır kendilerine oy verirken alkışlıyorlardı. Ama bu ülkenin dışındaki göçlerle iş birliği yaptıklarını Anladığım andan itibaren, onlara oy veren biri ve ayrıca vatandaş olarak hesap sorduğumda ise bana ağza alınmayacak hakaretlerle... Cevap verdiler. Bugüne kadar hiç kimse ile çıkar ilişkisi içerisine girmedim. Hiç kimseden de beklentim yok. Hiç kimsenin desteği İle de yürümeye ihtiyacım yok. Yaradan dan başka hiç kimseden bir beklentim de yok. Bu ucuz ve seviyesiz söylemlerle kendilerini aklayamadıkları Gibi bu topluma ve kendilerine oy verenlerin, onları eleştirdiği andan itibaren seçmene bakış açılarını da anlamış bulunmaktayım. İşte tam da herkesin anlaması gereken CHP. zihniyeti budur. Genel Başkan yardımcısının benim hakkımdaki ağır ithamlarına gelince; Benim çıkar ilişkileri için bunu yaptığımı vurgulamış, normal şartlarda 100 bin TL 'lik dava açmam gerekiyordu. Ancak Bu kadar seviyesiz bir açıklama yapan birinin ederinin, 3 kuruş bile etmeyeceğini anladığım için dava açmaktan vazgeçtim.'' dedi

Bu sabah gazetede yer alan 2. Cumhurbaskanı İnönü'nün ölümünün 41.yıl dönümü nedeni ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da yayınladığı mesaja da dikkat çeken Kazaz, ''Cumhurbaşkanımız, İnönü, Milli mücadelenin zaferle neticelenmesine sağladığı katkıların yanı sıra değerli bir siyaset ve devlet adamı olarak da Cumhuriyet tarihimizin önemli şahsiyetleri arasında yer almaktadır' demiş. Evet bence de katkıları azımsanmayacak derecede olmuştur Rahmetle anıyoruz. Lakin aynı zaman da Sn. İnönü bu ülkenin başına gelmiş en büyük felaketlerden biridir... Yani olumlu yönleri olduğu kadar olumsuz yönleri de ziyadesiyle fazladır. Bu güne kadar CHP'ye oy vermiş biri olarak, Sayın Cumhurbaşkanımıza Bu konuda katılmıyorum. Ve bir Vatandaş olarak Sn. Cumhurbaşkanımıza sormak istiyorum; Daha bu zihniyete ne kadar katlanmak zorundayız?' ifadelerini kullandı.

http://www.akademipolitik.com/magazin/8585-tugce-kazaz-ismet-inonu-aciklamasi

Kaynak: http://www.akademipolitik.com/magazin...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ömer Çetin

Akpkk'nın en sevdiği insan tipi dönekler. Bakın listesine hepsi öyle jöle kafadan Şafak tipsizine kadar...

itsasin

"Dinini değiştireni öldürün." (Buhârî, Cihâd, 149) .Saf bunlara kalsa taşlanacaktı hala bize atıp tutuyor cahil.

aero

Esra-Ceyda kardeşler, bu tarz benim yarışmacıları falan toplanıp bir parti kurun bari aq