Tercihlerine Göre Senin Gizli Gücün Ne?

287PAYLAŞIM

Belki de gizli bir gücün var, ama sen onu henüz keşfedemedin. Peki, o gizli gücün ne olduğunu merak ediyor musun? O zaman, haydi teste!

1. Hazırsan başlayalım! Sence hayat enerjini anlatan sembol hangisi olabilir?

2. Belki biraz tuhaf gelebilir ama kendini en çok hangi renge benzetiyorsun?

3. Elinde bir sihirli değnek olsaydı, hangisini ortadan kaldırmak için kullanırdın?

4. Bunlardan hangisi olmayı tercih edersin?

Akrabaların içinde en çok yaşayan olmayı
Sınıfının en başarılısı olmayı
Kardeşlerinin içinde en akıllısı olmayı
Arkadaşlarının içinde en eğlencelisi olmayı

5. Peki, sence bu görsellerden hangisi "hayat"ı daha çok yansıtıyor?

6. Hangisiyle daha çok karşılaşıyorsun?

Kendimi yaşadığım zamana ait hissetmemek
Rüyalarımın gerçek olması
Deja Vu
Tanımadığım biriyle derin bir sohbete dalmak
O sırada düşündüğüm kişinin araması
Hepsi

7. Marvel evrenindeki karakterlerden biri olsan, hangisi olmayı tercih ederdin?

Iron Man
Kaptan Amerika
Hulk
Thor
Doktor Strange
Deadpool

8. Son olarak, öyle bir imkanın olsaydı hangi bilim insanının yerinde olmayı isterdin?

Isaac Newton
Galileo Galilei
Nikola Tesla
Albert Einstein
Marie Curie
Charles Darwin

Bilgelik!

Sen hepimizin sahip olduğunun üstünde, olgun bir ruha sahipsin. Sanki önceden bu hayatı yaşamış ve deneyimlemiş gibisin, ama asla bencil değilsin. İnsanlarla bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaktan, onlara yol göstermekten keyif alıyorsun. Bu da seni daha yüce bir insan yapıyor. Böylece çevrendeki insanlar sana büyük bir sevgi ve saygı besliyor. Böyle devam et :)

İnanç!

Senin içinde uçsuz bucaksız bir inanç var. Bu inancın neye olduğu önemli değil; ister mutlak bir güce olsun, ister insanlığa, ister karmaya, astrolojiye ya da doğaya. Hatta yalnızca kendine duyduğun inanç bile olabilir. İnandığın her ne olursa olsun, sonuna kadar bağlılık duyuyorsun. İnançların uğrunda yapamayacağın bir şey yok, seni bu güç yönlendiriyor. Yaşadığın her şeyin bir nedene bağlı olduğunu biliyorsun. Hayatın zor olduğunu ve inancınla her şeyin üstesinden gelebileceğini biliyorsun.

Merhamet!

Senin içinde sınırları olmayan merhamet duygusu var. Bu duygu sayesinde sadece insanlara değil, hayatındaki her şeye büyük bir hassasiyet besliyorsun. Alacağın kararlarında merhametin son derece etkili oluyor. Sonuçları ne olursa olsun, içinde sevgi barındırdığın için pişmanlık duymuyorsun. Mutlu ettiğin için daima mutlu olmayı biliyorsun. Ne diyelim, olduğun kişiden asla vazgeçme!

Sevgi!

Sen bu evrende sahip olabileceğin en büyük güce sahipsin. Her şeye karşı içinde tarifsiz bir sevgi besliyorsun ve bu seni gerçekten "insan" yapıyor. Sevgiyle yaklaştığın her şey sana mutluluk ve güç veriyor. Hatta etrafındaki insanlar da senin sevginle iyileşiyor. Unutma, sevgi de pek çok güzellik gibi bulaşıcı. Bu yüzden bu gücünü insanlarla paylaşmaktan vazgeçme!

Adalet!

Senin içinde adalete duyduğun büyük bir inanç var. Bu sebeple hayat mottonu adil olmak üzerine kurmuşsun. Bu yaşa kadar bilinçli olarak kimseye adaletsizlik yapmadığını biliyoruz. Bunun dışında, eğer bir adaletsizlik görüyorsan müdahale ediyorsun. Tabii bu kaba kuvvet vs. değil! Bu durum sana dürüstlük ve büyük bir sevgi de katıyor. Adaletli ve sevgi dolu bir insan olmaktan hiç ama hiç vazgeçme!

Kehanet!

Senin çok kuvvetli bir altıncı hissin var. Belki çoğu zaman yanlış anlaşılıyorsun, ama sezgilerine ve gücüne inancın tam olursa her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünüyoruz. Etrafında yaşananların her zaman farkındasın, önsezilerin ve öngörülerin son derece kuvvetli. Hatta çevrendekiler kimi zaman senin çok iyi bir insan sarrafı olduğunu düşünüyor. Haksız da sayılmazlar bizce.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeynep-tolunay1

Merhamet! Merhamet! Senin içinde sınırları olmayan merhamet duygusu var. Bu duygu sayesinde sadece insanlara değil, hayatındaki her şeye büyük bir hassasiyet besliyorsun. Alacağın kararlarında merhametin son derece etkili oluyor. Sonuçları ne olursa olsun, içinde sevgi barındırdığın için pişmanlık duymuyorsun. Mutlu ettiğin için daima mutlu olmayı biliyorsun. Ne diyelim, olduğun kişiden asla vazgeçme!

mustafa-ertan5

bilgelik dedin tamam saol eyvallah ta insan ortamında hiç sevilmem ben

mehmet-fatih7

SEVGİ DEYİLDE AŞK

nehir-braderin

Bilgelik!

yunus-bulut7

Sen hepimizin sahip olduğunun üstünde, olgun bir ruha sahipsin. Sanki önceden bu hayatı yaşamış ve deneyimlemiş gibisin, ama asla bencil değilsin. İnsanlarla bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaktan, onlara yol göstermekten keyif alıyorsun. Bu da seni daha yüce bir insan yapıyor. Böylece çevrendeki insanlar sana büyük bir sevgi ve saygı besliyor. Böyle devam et :)

Görüş Bildir