Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Psişik Güce Sahip Olmalısın?

2.4bPAYLAŞIM

Zihin okumak mı yoksa geleceği görmek mi? Hangi psişik becerinin sizin için doğru olduğunu öğrenme zamanı.

1. En çok hangisi canını sıkıyor genel olarak?

Yalancılar
Zayıf hissetmek
Sürekli kaygı
Dışlanmışlık hissi
İnsanlarla anlaşmazlığa düşmek
Ölümün kaçınılmazlığı
Asla sahip olamayacaklarım
Fiziksel Özelliklerim

2. Seni en çok yansıtan renk hangisi?

3. Sence hangi kelime seni en iyi tanımlıyor?

4. Bu muhteşem filmlerden hangisi senin ilgini çeken?

5. En güzel kusurunu soracak olsak?

Fazla İnatçıyım.
Çok hayalperestim.
Geçmişte yaşıyorum.
Hızlı sinirleniyorum.
Kimseye güvenmiyorum.
Biraz obsesifim.
Durmam gereken yeri bilmiyorum.
Risk almaktan korkuyorum.
Asosyalim.

6. Seni en çok çeken fotoğrafı soruyoruz şimdi de!

7. Sana yapılan hangi övgü seni en çok mutlu eden olurdu?

Çok tutkulusun.
Çok zekisin.
Hayal gücün mükemmel.
Ne yapman gerektiğini biliyorsun.
Her zaman doğrunun tarafındasın.
Zevklerin çok farklı.
Her zaman sakin kalmayı başarabiliyorsun
İnsanları anlamakta üstüne yok!
Çok seksisin.

Telepati çıktı!

İnsanların zihnini okumak kesinlikle senin psişik gücün olmalıydı! Her zaman iletişime açıksın, insanları anlamak, yorumlamaka, analiz etmek senin işin! Çevrende her zaman dinleyen insan olmak seni hiç rahatsız etmiyor aksine resmen bu özelliğini daha da geliştiriyor. Kim bilir belki bir gün telepatik güçlere sahip olursun!

Telekinesis çıktı!

Sen kesinlikle düşünce gücünle objeleri hareket ettirebilmelisin! Bir şeylere odaklanmak senin işin. Eğer hedefinde bir şey varsa onunla arana hiç kimse hiç bir şey giremiyor resmen. İsteklerin ve odakların konusunda çok net olman seni direkt sonuca götüren bir özellik, bunu da söylemeden geçemeyeceğiz.

Astral Seyahat çıktı!

Vücudunu terk etmeli ve dünyayı başka bir perspektiften görmelisin sen! Dünya'ya genel olarak objektif bakıyor, olayları realist olarak takip ediyorsun. Bu da seni bazen kalpsiz gibi gösterse de her zaman en sağlıklı yorumu yapmanın en büyük yardımcısı oluyor.

Zihin Kontrolü çıktı!

Senin gücün kesinlikle başkalarının beynine girmek olmalı! Genelde orta yol bulucu, sakin bir tavır belirlesen de gerçek silahların ortaya çıkması gerektiğinde manipulatif tavrını ortaya çıkarmaktan asla çekinmiyor, çıkardığında da hiç başarısız olmuyorsun.

Medyum çıktı!

Ölülerle konuşmak senin özel gücün olmalı! Bu ruhani ve manevi duyguları yüksek halin, geçmişi çok fazla anan beynin ve sessiz sakin tavrın en çok buna uygun ve kesinlikle bunu çok iyi yapardın.

Psikometri çıktı!

Nesnenin geçmişini sadece dokunarak hissedebilme gücüne sahip olman gerek senin! Geçmiş hakkında çok merak ediyor ve çevrendeki her şeyi anlamaya çalışıyorsun. Bitmek bilmeyen bir merak duygun var. Bunu da daha güzel kullanamazdın zaten!

Altıncı his çıktı!

Senden uzakta olan şeyleri hissetme gücüne sahip olmalısın. Çok sezgisel bir zihnin var öncelikle, fakat bu kadar sezgisel olmak bazen olduğun yer olduğun zamanda sana sıkıntılar çıkarıyor. Kesinlikle kendini ve çevreni sezgilerinle koruduğun çok oluyor ama bazen de risk alman gereken durumlardan kaçmıyorsun değil.

Öngörü çıktı!

Senin gücün bir olay yaşanmadan önce onun hakkında sezgi sahibi olmak olmalı kesinlikle! Çok anlayışlı, çok sakin ve çok güler yüzlüsün ilişkilerinde. E bunların üzerine bir de kaderci yapın eklendiğinde öngörü gücü kesinlikle senin için yaratılmış diyebiliriz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melis-yusra-aydin

telekinesis çıktı şuan Sana Bir Sır Vereceğim dizisindeki Gürcan gibiyim xd

selin.anli

Telepati çıktı! İnsanların zihnini okumak kesinlikle senin psişik gücün olmalıydı! Her zaman iletişime açıksın, insanları anlamak, yorumlamak, analiz etmek senin işin! Çevrende her zaman dinleyen insan olmak seni hiç rahatsız etmiyor aksine resmen bu özelliğini daha da geliştiriyor. Kim bilir belki bir gün telepatik güçlere sahip olursun!

melisa-luleci

telepati

ezgi-ela

aynen

kokos

Altıncı his çıktı! Senden uzakta olan şeyleri hissetme gücüne sahip olmalısın. Çok sezgisel bir zihnin var öncelikle, fakat bu kadar sezgisel olmak bazen olduğun yer olduğun zamanda sana sıkıntılar çıkarıyor. Kesinlikle kendini ve çevreni sezgilerinle koruduğun çok oluyor ama bazen de risk alman gereken durumlardan kaçmıyorsun değil.

evalmora

telepati ve kesinlikle en çok istediğim şey

Görüş Bildir