Tercihlerine Göre Seni Sen Yapan Özelliğini Söylüyoruz!

-

Seni sen yapan kişilik özelliğini öğrenmek ister misin? 

Cevabın evet ise, seni teste alalım!

1. Haydi başlayalım! Hangi koku sana huzur verir?

Kitap
Taze biçilmiş çim
Deniz
Yağmurdan sonra toprak
Kahve
Bebek

2. Dünyada hiç olmamasını dilediğin şey ne?

3. Biten bir ilişkinin ardından ne yaparsın?

N'apıcam, ağlayıp dururum
Arkadaşlarımla takılır, ortamlara akarım!
Amaaan, biten bitmiştir ben önüme bakarım.
Kendimi yemeğe veririm.
Bu ayrılıkta hatalı bensem kendimi affettirmek için her şeyi yaparım!
Saçlarımı değiştirmek gibi kendimde değişiklikler yaparım. Her zaman iyi gelir!

4. Söyle bakalım! Bu gif sana nasıl hissettiriyor?

5. Biraz da sen kendinden bahset: Kendinle ilgili en fazla şikayet ettiğin şey ne?

Fazla umursamazım
Sorumluluk almaktan kaçınıyorum
Çok duygusalım
Çabuk sinirleniyorum
Utangacım
Çok stresliyim

6. Hangisini asla ama asla affetmezsin?

Aldatılmak
Aşağılanmak
Şiddet
Yalan söylenmesi
Hakkının yenmesi
Saygısızlık yapılması

7. Bu özelliklerden hangisine sahip birinin senin hayatında işi yoktur?

8. Son olarak, bu güzel manzarada seni en çok etkileyen renk hangisi oldu?

Güvenilir!

Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin güvenilir olman! Sen tam anlamıyla aranılan bir dost, istenilen bir sevgilisin! Güvenden daha önemli ne olabilir ki hayatta? Sen çevrendeki insanlar için vazgeçilmezsin. Tabii karşındaki insanlardan beklediğin de tam anlamıyla güven olduğu için üzüldüğün zamanlar oluyor. Yine de, doğru bildiklerinden asla şaşma! Sonuçta sevgininin temelinde de güven duygusu varsa eğer sarsılmaz!

Hırslı!

Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin hırslı olman! Senin için başarılı olmak son derece önemli ve bütün başarılarını da hırslarına borçlusun. Ama bu sana sakın gözü hırstan dönmüş insanları anımsatmasın! Her şey dozunda güzel ve bu zamana kadar sen o dozu hiç aşmadın! Sen kendini biliyorsun ve daima kendinden emin adımlar atıyorsun. Tek önerimiz çizgini asla bozmaman!

Yardımsever!

Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin yardımsever olman! Eğer iyilik meleği gerçekten varsa, o sen olmalısın! Sevgin o kadar büyük ki, bunu yardımların sayesinde bütün canlılarla paylaşıyorsun. Üstelik bundan büyük keyif alıyorsun. Yani birilerine yardım etmek sana göre asla bir mecburiyet değil! Bunu tamamen sevgiyle yapıyor ve bu durumdan büyük bir mutluluk duyuyorsun! Bu da çevrene yansıyor haliyle. Ne diyelim, iyi ki varsın!

Sosyal!

Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin sosyal olman! Özgüvenin yerinde ve sevgi dolu bir kalbin var. Yani asla egoist biri değilsin, hatta ortamların aranılan insanısın! Sen hayattan keyif almayı biliyor ve günlerini dolu dolu geçirmekten zevk alıyorsun. Planlı ve programlısın da ama kimi zaman fazla sosyalleşip aksattığın şeyler olabiliyor tabi! Ama eminiz ki bir yolunu buluyorsundur.

Hayalperest!

Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin hayalperest olman! Hatta sanıyoruz ki, şu an sanatçı ruhlu biri var karşımızda. Doğayı, hayvanları ve hatta eşyaları bile seven, sevgi dolu bir insansın sen! Senin için hayat başlı başına bir ilham kaynağı ve bunu sonuna kadar değerlendirmekten keyif alıyorsun. Sana mutluluk veren şeylerin peşinden gitmekten vazgeçme. Yapman gereken tek şey kontrolü elden bırakmamak!

Hassas!

Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin hassas olman! Merhaba duygu yüklü insan! Sen öyle pamuk kalpli birisisin ki, sevgi duyduğun her şey için büyük bir hassaslık duyuyorsun. Çabuk etkilenen bir yapın var haliyle. Aslına bakarsan bunda yanlış bir şey yok, yalnızca her şeyi kendine dert edinmekten vazgeçmelisin! Bu kadar düşünceli birini etkileyecek çok şey var çünkü hayatta!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz52

Hayalperest!Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin hayalperest olman! Hatta sanıyoruz ki, şu an sanatçı ruhlu biri var karşımızda. Doğayı, hayvanları ve hatta eşyaları bile seven, sevgi dolu bir insansın sen! Senin için hayat başlı başına bir ilham kaynağı ve bunu sonuna kadar değerlendirmekten keyif alıyorsun. Sana mutluluk veren şeylerin peşinden gitmekten vazgeçme. Yapman gereken tek şey kontrolü elden bırakmamak!

superstars

Güvenilir! Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin güvenilir olman! Sen tam anlamıyla aranılan bir dost, istenilen bir sevgilisin! Güvenden daha önemli ne olabilir ki hayatta? Sen çevrendeki insanlar için vazgeçilmezsin. Tabii karşındaki insanlardan beklediğin de tam anlamıyla güven olduğu için üzüldüğün zamanlar oluyor. Yine de, doğru bildiklerinden asla şaşma! Sonuçta sevgininin temelinde de güven duygusu varsa eğer sarsılmaz!

gulnur_22

Hassas! Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin hassas olman! Merhaba duygu yüklü insan! Sen öyle pamuk kalpli birisisin ki, sevgi duyduğun her şey için büyük bir hassaslık duyuyorsun. Çabuk etkilenen bir yapın var haliyle. Aslına bakarsan bunda yanlış bir şey yok, yalnızca her şeyi kendine dert edinmekten vazgeçmelisin! Bu kadar düşünceli birini etkileyecek çok şey var çünkü hayatta!

fnaf-chicas

Hırslı! Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin hırslı olman! Senin için başarılı olmak son derece önemli ve bütün başarılarını da hırslarına borçlusun. Ama bu sana sakın gözü hırstan dönmüş insanları anımsatmasın! Her şey dozunda güzel ve bu zamana kadar sen o dozu hiç aşmadın! Sen kendini biliyorsun ve daima kendinden emin adımlar atıyorsun. Tek önerimiz çizgini asla bozmaman

irem.yaman

Verdiğin cevaplara göre seni sen yapan özelliğin güvenilir olman! Sen tam anlamıyla aranılan bir dost, istenilen bir sevgilisin! Güvenden daha önemli ne olabilir ki hayatta? Sen çevrendeki insanlar için vazgeçilmezsin. Tabii karşındaki insanlardan beklediğin de tam anlamıyla güven olduğu için üzüldüğün zamanlar oluyor. Yine de, doğru bildiklerinden asla şaşma! Sonuçta sevgininin temelinde de güven duygusu varsa eğer sarsılmaz!

Başlıklar

GIF
Görüş Bildir