Görüş Bildir
Haberler
Teknoloji Dünyasının En Popüler CEO'su Mark Zuckerberg

Teknoloji Dünyasının En Popüler CEO'su Mark Zuckerberg

ATKN
27.02.2016 - 21:36 Son Güncelleme: 29.02.2016 - 01:06

Araştırma şirketi Morning Consult teknoloji sektörünün popüler CEO’larını listeledi. Amerika’daki büyük teknoloji şirketlerinin CEO’larını mercek altına alan şirket, Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg’in teknoloji dünyasının en popüler CEO’su olduğunu belirtti.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Yüzde 48’lik oranla listenin üst sırasında yer alan Zuckerberg’i yüzde 39 oranla ikinci sırada yer alan Tim Cook izliyor. Amazon CEO’su Jeff Bezos’un yüzde 38’lik oranla üçüncü sırada, Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın ve Alphabet CEO’su Larry Page’in yüzde 29’luk oranla dördüncü sırada yer aldığı listede bu isimleri sırasıyla Elon Musk, Jack Dorsey ve Travis Kalanick takip ediyor.

Araştırma şirket bunun yanında Facebook’un ve Uber’in Amerikan teknoloji şirketleri arasından en az güvenilen şirket olduğunu belirtti.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Amazon, Apple ve Google gibi şirketler ise listenin üst sıralarında yer alıyor.

LOG

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
47
10
6
6
4
3
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Andy Dufresne

2002 ye kadar ülkenin anasını ağlattılar darbe devalüasyon faiz gecelik repo derken, ne teknoloji diyebildik ne de üretim dolasıyla milli olan herşeyle 2002d... Devamını Gör

Raz Fatih DİKTAŞ

Mark Zuckerbergin kaynanası bile Travis Kalanickten popüler sanırım

Murat Atalay

Kesinlikle Larry Page olmalı, Google'ı Alphabet imparatorluğuna çevirdiler. Yaklaşık 200 farklı şirket satın almışlar, 2010 yılından bugüne bakıldığında haft... Devamını Gör