Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Soru İşaretlerini Gideriyoruz: Kadınlar Mastürbasyon Yaparken Neler Hayal Ediyor?

Anasayfa > Cafe > İlişkiler

Kadın mastürbasyonu hala bir tabu olarak görülüyorken, kadınların mastürbasyon sırasında düşündüklerini öğrenmek oldukça zor. Bu da yanlış düşüncelere yol açıyor. Erkekler kadın mastürbasyonunu kendi fantezilerinin bir parçası olarak görüyor ve tahminler yürütmekten öteye gidemiyorlar. Kadınların ağzından, mastürbasyon yaparken hayal ettiklerini yazıyoruz...

1. Hoşlanılan erkeği düşünmek.

1. Hoşlanılan erkeği düşünmek.

En tahmin edilebilir olan elbette. Hoşlanılan erkekle ilgili sonsuz fantezi kurabilmek, onu yatakta bir kaplan gibi düşünmek kadınların en sevdiği şey.

2. Beğenilen ünlüyü hayal etmek.

2. Beğenilen ünlüyü hayal etmek.

Bu daha çok genç yaşlarda yapılan bir eylem. Cinselliğin yeni yeni keşfedildiği dönemde ilk arzu kaynağı beğenilen ünlüler oluyor.

3. Sıra dışı mekanlar.

3. Sıra dışı mekanlar.

Kadınlar kendi partnerlerini düşünseler bile mutfak tezgahı, gizlenme korkusu yaşadıkları kamusal bir yer gibi farklı mekanlarda seks yaptıklarını düşünmeyi seviyor.

4. Bir kadını hayal etmek.

4. Bir kadını hayal etmek.

Heteroseksüel olsa da kadınları estetik ve çekici bulan pek çok kadın mastürbasyon sırasında onları hayal edebiliyor. Üçlü bir ilişki düşünüp bir kadını olaya dahil etmek gerçekte olmasa da, hayal olarak çok eğlenceli.

5. Sevgilinin en yakın arkadaşı, iş arkadaşı gibi olmayacak birini düşünmek.

5. Sevgilinin en yakın arkadaşı, iş arkadaşı gibi olmayacak birini düşünmek.

Bu kişileri düşünmek kadınlarda suçluluk hissi yaratıyor ama yine de vazgeçemiyorlar. Bu tür düşünceler gerçek hayata yansımıyor, yani düşünülen kişiden gerçekte hoşlanma gibi bir durum söz konusu değil genelde, sadece o an yaşanıyor ve geçiyor; tıpkı erkeklerde olduğu gibi.

6. Ofis veya okul.

6. Ofis veya okul.

Kadınlar günlük hayatlarında en çok nerede vakit geçiriyorlarsa, orada seks yaptıklarını düşünmeyi seviyorlar.

7. Karanlık fanteziler.

7. Karanlık fanteziler.

Herkesin bir karanlık yanı vardır. Pek çok kadın normalde hoşlanmasa dahi mastürbasyon yaparken bağlandığını, poposuna küçük şaplaklar atıldığını düşünmeyi seviyor.

8. Yakışıklı bir yabancı.

8. Yakışıklı bir yabancı.

Kadınların senaryoları elbette çok daha zengin. Bir yerde, bir şekilde tanışılan çok yakışıklı bir yabancıyla işlerin geliştiğini düşünmek oldukça heyecan verici.

9. Grup seks.

9. Grup seks.

Normalde asla buna yanaşmayacak bir kadın bile fantezilerinde grup sekse yer açabilir. Hayal dünyasında sıradanlık pek sevilmiyor çünkü.

10. Oral seks.

10. Oral seks.

Kadınlar mastürbasyon yaparken en çok hoşlandığı kişiyi ve kendisine oral seks yapıldığını düşünüyor. Malum erkekler genelde bu konuda biraz isteksiz veya beklentileri tam olarak karşılayamıyorlar, o nedenle kadınların daha çok arzuladığı bir duruma dönüşüyor.

11. Kaslar.

11. Kaslar.

Nasıl ki erkekler kadınların bazı bölgelerine odaklanıyorsa, bazı kadınların da kas takıntısı var. Mastürbasyon sırasında bir erkeğin karın kaslarını düşündüğünü itiraf eden kadınların sayısı oldukça fazla.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
327
197
103
60
55
51
34
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Biz erkekler evrim teorisini düşünüyoruz zaten

Pasif Kullanıcı

böylesine rezil bir konu görmedim kimin aklına böyle soru takılmış merak ediyorum bunu yapan dostumla konuşmak isterim

resneli niyazi

Bi yan galeride kadın cinayeti varken burada ise kadının mastürbasyonu galerisi var. Ananı atanı sikeyim onedio editoru