Sonsuza Kadar Bekar Kalmak İsteyeceksiniz! İlk Cinsel Deneyimlerinden Sonra Yaşadıkları Keşkeleri Açık Açık Dile Getiren 17 Kişi

234PAYLAŞIM

Bazılarına gerçekten içim acıdı 🤣

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/comme...

1. "Kız arkadaşım ilk deneyimimizden sonra bana dönüp 'Lütfen bunu hiç yaşanmamış sayalım' demişti."

2. "Keşke ayakta tutabilseydim. Performansımı düşünüp o kadar gerildim ki penisim asla kalkmadı. Bu utançla nasıl yaşadım bilmiyorum."

3. "İkimiz de tecrübesizdik ve o an nereye boşalacağımı düşünmeden üzerine geldi. Yüzüne baktığım zaman baştan aşağı sperm olduğunu gördüm..."

4. "Zamanı geri sarabilsem, ilk deneyimimi 'Çizgili Pijamalı Çocuk' filmini izlerken yaşamak istemezdim. Konu nasıl oraya geldi bilmiyorum."

5. "Kız arkadaşımın utanmasına sebep olmuştum. Çünkü o anın gazıyla, kalp atışlarını penisimde hissettiğimi söyledim. Ben orgazm olmaya çalışırken bir baktım o kıpkırmızı olmuştu."

6. "Teşekkür etmiştim..."

7. "Tekrar o güne dönsem, kesinlikle hunharca ağlamazdım."

8. "Birlikte olduğum kişiyi değiştirmek isterdim 😂"

9. "Asla erkek arkadaşımın evine gitmezdim çünkü ilk deneyimimizde büyük annesi içeri daldı, kadının geçirdiği şoku hayal bile edemezsiniz."

10. "İkimizin de ilk deneyimiydi, kan geldiğini gördüğüm an o kadar çok korktum ki kız arkadaşım beni sakinleştirip, bu durumu anlatmaya çalışmıştı."

11. "Orgazm taklidi yapmazdım mesela beğenmiyorsam beğenmiyorumdur, yalana gerek yok."

12. "İlk öpüşmemden bahsedeyim ben de. 24 yaşındaydım nasıl öpüşeceğimi bilmediğim için bam diye yapıştım, dişlerim sevgilimin dişlerine çarptı. O adamla şu anda evliyim."

13. "Tam pozisyon değiştiriyorduk bir baktım prezervatif yok, her yere baktık en son kız arkadaşımın içinde kaldığını fark ettik. Hoş bir ilk deneyim değildi."

14. "Benim de kız arkadaşımın da ilk deneyimiydi. Orgazm olduğum an gözlerimden yaş geldi, kız bakakaldı. O kadar utandım ki anlatamam, ağladım bildiğiniz."

15. "Artık nasıl bir seviyedeysem, elimi sürmemle boşalmam bir olmuştu. Birkaç hafta sevgilimin yüzüne bakamadım."

16. "İlk deneyimimdi. Erkek arkadaşım ilişkiye girdikten sonra birden bakire olduğumu bilmediğini söyledi ve gitti. O anı asla unutamıyorum."

17. "Seks yapmayı bırakıp, benim neden bu kadar terlediğim hakkında konuşmuştuk."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jesus-cry

'Çizgili Pijamalı Çocuk' Filminde ağladım :/

beetle-juice

İşimiz bitmek üzereyken hatun üstüme boşal yüzüme gelmesin dedi ama tazyikle yüzü gözü sperm oldu :))

Görüş Bildir