Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Siyasetçi Olsan Hangi Ülkenin Lideri Olurdun?

222PAYLAŞIM

Sen fikirlerinle milyonlarca kişiyi etkileyen bir siyasetçi olsan hangi ülkenin lideri olurdun?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Kriz yönetimi konusunda başarılı olduğunu düşünüyor musun?

4. Arkadaşınla bir sorunun olduğunda ne yaparsın?

Gider yüzüne söylerim.
Sorunu başka arkadaşlarıma anlatırım.
Trip atarım valla.

5. Sürekli değişen gündemi takip eder misin?

6. İnsanların fikrini değiştirme konusunda nasılsın?

Çok iyiyimdir. İnsanı haklı olduğu konuda haksız çıkarırım.
Yani zaman zaman değiştirebilirim o da içimden gelirse.
Hiç beceremem. Daha çok benim fikrimi değiştirirler...

7. Son olarak, genellikle ruh halin nasıl olur ?

Mutlu
Karamsar
Efkarlı
Gergin

ABD!

Sen siyasetçi olsan Amerika'nın lideri olurdun! Seni tanımlayan en önemli kelime: Zeki. Hatta bu bile eksik kalır: Sen tam bir dahisin. İşlerin en sıkıştığı, en olmaza girdiği zamanlarda parlak zekan ve dahiyane fikirlerinle yokları var eder, imkansızlıkları imkan haline getirirsin

Türkiye!

Sen siyasetçi olsan Türkiye'nin lideri olurdun! Sana ne desek, nasıl tanımlasak eksik kalır. Öncelikle bir Doğulu kadar mert, korkusuz ve sözünün eri; bir Batılı kadar modern, açık kafalı ve yenilikçisin. Tüm unsurları bünyende bir potada eritir, tüm güzel şeyleri kendinde toplarsın yani. Aydın gibi aydınsın ayrıca.

İngiltere!

Sen siyasetçi olsan İngiltere'nin lideri olurdun! Senin tarzını anlatan en doğru kelime: Asil. Asaletinden, yürüdüğün zaman richter ölçeğine göre 8 şiddetinde deprem olur, Manş denizi taşar, Tsunami olur. Ayrıca senin canını sıkmak, diğer milletinin yapacağı en büyük hata olur.

Almanya!

Sen siyasetçi olsan Almanya'nın lideri olurdun! Seni tanımlayan en doğru kavram: Pratik. Dolmabaçlı yolları sevmiyor, direkt olarak sonuca yöneliyorsun, ki böylesi makbüldür! Kısaca oyunu çözmüşsün, "Hayat bir oyunsa bizde jeton çok" diyorsun hunharca :)

Kanada!

Sen siyasetçi olsan Kanada'nın lideri olurdun! Sen bu dünyaya güvercin olmak için gelmişsin. "Barış" için kendini bir tankın önüne atabilirsin hiç kuşkusuz. Zaten öyle sağlam, öyle güçlü bir sabrın, direncin ve dirayetin var ki, insan yapımı ve metalden olan hiçbir şey sana işlemez. Çünkü fikirlerin kurşun geçirmez olduğunu çok iyi biliyorsun.

Küba!

Sen siyasetçi olsan Küba''nın lideri olurdun! Sen tam bir idealistsin. Bir işin yapılabilirliği ya da imkansızlığı senin için mühim değildir. Önemli olan işi yapmaya çalışmaktır, en azından tarafını belli etmektir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karbey77

Almanya! ilginc...

superteams135

TÜRKİYE :D

sudenaz-kurt1

canada.ama onedio insan bi bize sorar len.

parlamaya1

almanya cooll sevdim bu sonucu

aleyna-altekin

İngiltere

Görüş Bildir