Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'ya Gönderme mi Yapıyor? Zeynep Yılmaz'ın Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşım Ortalığı Karıştırdı!

-
Abone ol

Yine olaylar olaylar...

Yarışma programında tanıştıktan sonra birlikte olmaya başlayan Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı ha evlendi, ha evlenecekler derken Türkiye'nin gündemini uzun süre meşgul etmişlerdi.

Bu gündem meşguliyetinin altında isimlerin ünlü olmasının yanı sıra arka planda yaşanan skandallar vardı elbette, zira Acun Ilıcalı o sıralarda Zeynep Yılmaz ile evliydi.

Soğuk savaş sürerken, Zeynep Yılmaz ile Acun Ilıcalı 2016 yılında boşanarak resmen yollarını ayırmış; böylece 2008'den bu yana birlikte olan Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı da rahatlamıştı.

Ve Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı sekiz yıllık birlikteliklerinin ardından, 2017 yılında St. Tropez'de dünyaevine girmiş ve fotoğrafları, açıklamalarıyla yine olay yaratmışlardı.

Fakat her güzel şeyin bir sonu vardı elbette... İlişkilerinin başından sonuna kadar her adımları olay olan Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı geçen yıl Kasım ayında boşanmıştı.

Bütün bu gelişmelerle birlikte Şeyma Subaşı yeni bir aşka yelken açmış, Acun Ilıcalı'nın ismi de pek çok kişiyle anılmıştı.

Ancak Zeynep Yılmaz'ın öfkesi Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı evliyken de, ayrıyken de geçmemiş gibi görünüyor.

Geçtiğimiz aylarda bu paylaşımı yaparak Şeyma Subaşı'na göndermede bulunan Zeynep Yılmaz Instagram hesabından dün attığı hikaye ile de gündeme bomba gibi düştü.

Attığı her adım çok konuşulan Şeyma Subaşı'nın en muhteşem yaşlarını Acun Ilıcalı'ya adadığını söylemesinin ardından Zeynep Yılmaz'ın "Yerimi doldurmaya çalışmışsın" yazılı çökmüş tuğla görseli paylaşması gönderme iddialarına neden oldu.

Kaynak

Zeynep Yılmaz paylaşımını sildi silmesine ama bakalım, önümüzdeki günlerde neler olacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulcin-ertan

Gönderme yapmış yapmasına da şöyle bir şey var ki Acun, Zeynep Yılmaz'a değer verseydi ve yeri doldurulamayacak biri olarak görseydi aldatmazdı, bu paylaşım gurur yapıp boş yapmaktan öte değil... Şeyma Subaşı'na da değer vermemiş ki yıllarca 2. Kadın yapmış onu.

renginibelliet

en güzel yıllarımı adadım. şu lafı bir kadından duyduğum an diksinç duyuyorum. mal mısın sen ? gerçek anlamda mal mı bu . demek istiyor ki 0km otomobildim garantiliydim 5 sene der gibi :D

y.-o.

Bir kadının kendini tanımsına ve ne olduğunu bilmesine saygı duyarım..

tunakarahan

Admin iyi ki yazmışsın Şeyma Subaşıya gönderme olduğunu bizde kim diyorduk.

albusseverus

Zeynep Yılmaz kendi ayakları üzerinde duran kimseye muhtaç olmayan güçlü bir kadın. Acunun Acun olmasında büyük bir payı vardır. Diğerisi ise metreslik ve eskortluktan başka bir şey bilmeyen kendi hayatını garanti altına almak için çocuk bile doğurmuş biri. İkisinini yan yana getirmek bile Zeynep Hanıma büyük bir hakarettir!

zarfinicindekimadam

19 yaşındaki kızın 40 yaşındaki kocasını "kandırdığına" inana, parası kesilmesin diye Acun'a ağzına açmayıp bütün nefretini Şeyma üzerinden kusan, aldatıldığını bile bile, çocuğu bile bile Acun kanal alana kadar boşanmayan sözde mağdur, fedakar, çilekeş Türk kadını. Acun Show TV'deki alacağını daha önce tahsil etse daha önce boşanacak kadın hala arkasından atıp tutuyor. Kuyruk acın hayırlı olsun tatlım.

Görüş Bildir