Sevdiğin Müzik Türüne Göre Ne Kadar Melankoliksin?

45PAYLAŞIM

Sevdiğin müzik türünü seç ne kadar melankolik bir insan olduğunu söyleyelim!

Seç bakalım!

Arabesk
Pop
Rap
Rock
Türk Sanat Müziği
Klasik Müzik
Caz
Elektronik Müzik
Enstrümantal Müzik

Senin melankolik olmakla alakan yok!

Dinlediğin müzik türüne göre senin melankolik olmakla hiçbir ilişkin yok! Sen işleri her zaman eğlenceye dönüştürebilen, insanlarla beraber olmayı seven birisin. Renkli kişiliğin ve doğal karizmanla insanları adeta kendine çekiyorsun! Bir ortamda dikkatin merkezi olmayı daima başarıyorsun. Aynı zamanda çok sıcakkanlı bir insansın. İyimser, çoşkun ve heyecanlı birisin! Heyecanın merak duygunu devamlı körüklüyor. Çocuk ruhun, yaratıcı ve renkli fikirlerin ve kolayca arkadaşlık kurabilmen, seni sen yapan özelliklerden!

Birazcık melankoliksin diyebiliriz!

Dinlediğin müzik türüne göre az da olsa melankoliksin! İşler yolunda gitmediğinde melankolikler gibi oturup kederlenmiyorsun ama! Sen her durumun insanısın. İşler fena gittiğinde soğukkanlılıkla hal çaresini arıyorsun. Bir de; sen dengeli olmaya en yakın insansın; yaşamı uç noktalarda yaşamıyorsun. Karmaşık olmayan bir kişiliğe sahipsin, ama asla kolay biri de değilsin! Melankoliklerin yapmış olduğuna benzer biçimde, binlerce adım sonrasını düşünmüyor, vakaları basamak basamak değerlendiriyorsun. Yumuşak başlılık, soğukkanlılık, derli-toplu olmak ve sabırlı olmak seni anlatan kelimeler!

Dünyanın en melankolik insanı olabilirsin!

Dinlediğin müzik türüne göre melankolik kişilik tipinin bütün özelliklerini bünyende barındırıyorsun! İçe dönük olmak en belirgin özelliklerinden. Konuşmaktansa susmayı tercih ediyorsun. Karamsar bir insansın ama vakaları olmadan önce görmek şeklinde de bir yeteneğin var! Olayların gözüken yüzüyle yetinmiyorsun, içindeki gerçekleri araştırıyorsun. Bir melankolik olarak, uzun vadeli ve sonsuza kadar uygulanabilen işleri yapmak istiyorsun. Zeki ve entelektüelsin. Ee nasıl olmayasın ki? Yazarlar, ressamlar, müzisyenler genellikle senin gibi melankolik insanlardan çıkıyor! Bir diğer mühim özelliğin ise, mükemmeliyetçilik. Senin anlayışına göre; "Bir şey meydana getirmeye değerse, iyi yapmaya da değerdir". İşte tam da seni anlatıyor bu cümle. Merhametli ve insanlara devamlı yardım eden biri olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz! Daima insanlarla ilgilenen, onların dertlerine derman olan bir yapın var. Son olarak hayatın gerçek ve saf aşkı aramakla geçiyor, sen yalnızca ve yalnızca gerçek olanın peşindesin. Asla bırakma!

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz şu günlerde müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!

Online konserler, ilginç bilgiler ve daha fazlası için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
noyan-pamukcu

Siz RAP müziği eğlence amaçlı bir müzik mi sanıyorsunuz???

onur-cat

James Hetfield'ı da Rock kategorisine koymazsın ya.

queen_of_the_7_kingdoms

Dünyanın en melankolik insanı olabilirsin! Dinlediğin müzik türüne göre melankolik kişilik tipinin bütün özelliklerini bünyende barındırıyorsun! İçe dönük olmak en belirgin özelliklerinden. Konuşmaktansa susmayı tercih ediyorsun. Karamsar bir insansın ama vakaları olmadan önce görmek şeklinde de bir yeteneğin var! Olayların gözüken yüzüyle yetinmiyorsun, içindeki gerçekleri araştırıyorsun. Bir melankolik olarak, uzun vadeli ve sonsuza kadar uygulanabilen işleri yapmak istiyorsun. Zeki ve entelektüelsin.

queen_of_the_7_kingdoms

Ee nasıl olmayasın ki? Yazarlar, ressamlar, müzisyenler genellikle senin gibi melankolik insanlardan çıkıyor! Bir diğer mühim özelliğin ise, mükemmeliyetçilik. Senin anlayışına göre; "Bir şey meydana getirmeye değerse, iyi yapmaya da değerdir". İşte tam da seni anlatıyor bu cümle. Merhametli ve insanlara devamlı yardım eden biri olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz! Daima insanlarla ilgilenen, onların dertlerine derman olan bir yapın var. Son olarak hayatın gerçek ve saf aşkı aramakla geçiyor, sen yalnızca ve yalnızca gerçek olanın peşindesin. Asla bırakma!

queen_of_the_7_kingdoms

Birazcık melankoliksin diyebiliriz! Dinlediğin müzik türüne göre az da olsa melankoliksin! İşler yolunda gitmediğinde melankolikler gibi oturup kederlenmiyorsun ama! Sen her durumun insanısın. İşler fena gittiğinde soğukkanlılıkla hal çaresini arıyorsun. Bir de; sen dengeli olmaya en yakın insansın; yaşamı uç noktalarda yaşamıyorsun. Karmaşık olmayan bir kişiliğe sahipsin, ama asla kolay biri de değilsin! Melankoliklerin yapmış olduğuna benzer biçimde, binlerce adım sonrasını düşünmüyor, vakaları basamak basamak değerlendiriyorsun. Yumuşak başlılık, soğukkanlılık, derli-toplu olmak ve sabırlı olmak seni anlatan kelimeler!

gzm-ynklr

Birazcık melankoliksin diyebiliriz!

eray-esentimur

çok zor bir tahmin gerçekten

Görüş Bildir