Görüş Bildir
Haberler
Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
30.04.2021 - 22:38

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Mavi ve Sancar evlerinin bahçesinde mutlu bir şekilde otururken Mavi Sancar'a konakla ilgili soru sorar. Öte yandan Melek'i görmeyi babaannesi gelir ve Melek çok mutludur. Karnı burnunda olan Mavi'nin göbeğine kafasını yaslayan Sancar oğluna Efe adını çoktan vermiştir. Diğer tarafta Mavi'nin eski kocası rahat durmaz ve Mavi'yi almadan İstanbul'a dönmeyeceğini söyler. İşte Sefirin Kızı 51. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sefirin Kızı Son Bölüm Özeti

Sefirin Kızı Son Bölüm Özeti

Elvan anne olmanın tadını çıkarırken Yahya ile ilişkileri de yavaş yavaş bilinmez bir alana doğru sürüklenir. Gediz Bebek, Yahya’nın da bütün hayatını değiştirmeye devam eder.

Halise torun hasreti ve oğlunun yokluğunun acısıyla yanıp tutuşurken ona hiç beklenmedik biri dayanak olur. Artık Kavruk ile konakta yaşayan Zehra ise içine düştüğü ikilemlerle mücadele halindedir.

Özlemle yanıp tutuşan Sancar, Güven’in attığı adımlara karşı beklenmedik birinden yardım alır. Fakat bu yardım onu sonuca götürmeye yetecek mi? Arkasında sadece bir mektup bırakarak karnında bebeği ve yanında Melek’le sırra kadem basan Mavi’nin büyük sırrı sonunda ortaya çıkacak mı?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın