Görüş Bildir

Sedat Peker'den Peş Peşe Yangın Paylaşımları Geldi! Bu Yangınları HDP'liler Çıkarıyor Demek Hangi Akla Hizmet?

Anasayfa > Güncel

Bir süredir Youtube platformundan yayınladığı videolarıyla ülkenin gündemine oturan Sedat Peker, can güvenliği nedeniyle videolarına ara vermiş ve Twitter hesabı üzerinden iddialarına devam ediyordu. Bir süredir sessiz olan Peker ülkemizde çıkan yangınların ardından sessizliğini bozdu. 'Yangınlar daha yeni başlamışken, hiçbir fail henüz yakalanmamışken, yangınları HDP’liler çıkarıyor demek halkımızı HDP binalarına saldırtma amacından başka ne işe yarayabilir?' diyen Peker sosyal medyada çok konuşuldu. İşte detaylar...

Sedat Peker'den Dikkat Çeken Yangın Paylaşımları

Sedat Peker'den Dikkat Çeken Yangın Paylaşımları

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, Türkiye'nin çok sayıda noktasında devam eden yangınlara ilişkin HDP'lilerin suçlanmasına tepki gösterirken, 'Yangınlar daha yeni başlamışken, hiçbir fail henüz yakalanmamışken, yangınları HDP’liler çıkarıyor demek halkımızı HDP binalarına saldırtma amacından başka ne işe yarayabilir?' dedi.

Peker, ülkenin çok sayıda noktasında devam eden yangınlara ilişkin yaptığı Twitter paylaşımında, HDP'lilerin suçlanmasına tepki gösterdi. Peker, iç savaş çıkartılmaya çalışıldığı iddiasını yinelerken 'Tekrar tekrar söylüyorum, iç savaş çıkartma gayesinde olanlar ve bu amacı taşıyanlara bilip ya da bilmeden hizmet edenler şunu sakın unutmayın, belki bugün olmasa da bir gün bunun bedelini mutlaka ödeyeceksiniz' ifadesini kullandı.

İşte Peker'in Paylaşımları

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?