Görüş Bildir
Haberler
Samsung, Galaxy Alpha Modelinin Fişini Çekiyor

Samsung, Galaxy Alpha Modelinin Fişini Çekiyor

ATKN
29.12.2014 - 15:56
İçeriğin Devamı Aşağıda

Samsung akıllı telefon kanadında radikal kararlar vermeye devam ediyor. İddialara göre Güney Koreli şirket, Galaxy akıllı telefon serisine yeni bir soluk getirme amacıyla piyasaya sürdüğü modelini artık üretmeyecek.

Samsung’un belki de şimdiye kadar ürettiği en hoş telefonlardan biri olan Galaxy Alpha, birçok farklı kaynaktan gelen haberlere göre artık piyasaya sürülmeyecek. Ancak akıllı telefon pazarında neredeyse yeni olan metal çerçeveli Galaxy Alpha’nın izlerini başka modellerde görebileceğiz. Samsung’un Alpha’nın yerine koyacağı model ise daha ucuz maliyetli olan Galaxy A5. Güney Koreli şirket böylece piyasadaki “akıl karıştırıcı” akıllı telefon modellerini de bir nebze olsun “temizlemeye” çalışacak. Zira Galaxy Alpha mevcut piyasada öyle bir yerde duruyor ki; metal çerçeveli şık tasarımıyla bir amiral gemisi modeli, sunduğu görece daha düşük özellikleriyle ise orta-üst segment bir model gibi görünüyor.

Samsung kullanıcıların kafasını yeterince karıştırdığını düşünmüş olacak ki, artık daha yalın bir stratejiye geçmekte karar kırmış. Elbette tüm bunların henüz iddia aşamasında olduğunu belirtelim.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/samsung-sevilen...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın